35. Gútai Vásár és Búcsú - részletes program

35. Gútai Vásár és Gútai Búcsú - részletes program

2019. augusztus 15-e és 18-a között kerül megrendezésre a 35. Gútai Vásár és Búcsú több helyszínen. A rendezvény gazdag programmal várja a látogatókat. Három napos bérlet 3 euró, napijegy 2 euró, 15 éves korig ingyenes.

Az eseménysorozat keretében idén is megrendezik a Garden WineFest-et, valamint a Hajómalom Fesztivált is.

A válogatott programok között kicsik és nagyok is találnak majd kedvükre valót.

 

Program

Augusztus 15. (csütörtök)

08.00 - 12.00 Kézilabdacsapatok kötelező bejelentkezése a sportcsarnokban
13.30 A“Kolárovo CUP 2019“ kézilabdatorna ünnepélyes megnyitója
14.00 - 19.00 Kézilabda-mérkőzések sorsolás szerint

 

Augusztus 16. (péntek)

Kézilabdapályák

08.30 - 20.00 Kézilabda-mérkőzések sorsolás szerint

Sportcsarnok előtti tér

21.00 - 24.00 Disco

II. Rákóczi Ferenc A.I. udvara: Vásári rendezvényszínpad és borok tere

17.00 - 18.30 Zenés szórakoztató műsor-hazai és vendégművészekkel
20.00 Kökény Attila, a népszerű énekes fellépése
21.15 Kasza Tibor élő nagykoncert
23.00 - 03.00 LM-Retro Band (SK) - koncert és utcabál

 

Garden Wine Fest 2019 - Hotel Leonor udvara

17.00 Kapunyitás
17.30 A Garden Wine Fest 2019 hivatalos megnyitója
18.00 Bor- és Prosecco bár, Streetfood truck “Ponk Utca„ megnyitó
19.00 Bor, Prosecco és pálinka kóstolók
20.00 DJ Szomi - Disco
22.00 Sipos Dávid sax show
24.00 Sztárvendég: DJ Schubert /HU/ Retro Disco show
02.00 - 05.00 Buli reggelig DJ Szomi
Belépő: 5 euró

 

Hajómalom Fesztivál - Vízimalom térsége

15.30 Quo Vadis Gutai Turizmus - Forró Tibor, Orosz Örs, Bauer Ildikó (beszélgetés)
17.00 Farkas Attila Jr. - Gúta maga egy város (magyar népdalok jazz zongorán)
17.45 Pro Turismo 2019 díjátadó
18.30 DJ Sonnie Black (Funky-Jazz)
20.50 Megnyitó
21.00 Gorlo Volka – élő koncert
23.30 Ladánybene 27 - élő koncert
01.00 DJ Vinnie Lonely
Belépő: 5 euró (egész napra), 15 éves korig ingyenes

 

Augusztus 17. (szombat)

Kézilabdapályák

08.30 - 20.00 Kézilabda-mérkőzések sorsolás szerint

Sportcsarnok előtti tér

21.00 - 02.00 Disco

Gőgh Kálmán Stadion

13.30 Serdülők: bajnoki mérkőzés (4. liga)
17.00 Felnőttek: bajnoki mérkőzés (4. liga)

VMK melletti zöld terület

10.00 - 18.00 Ugrálóvár, légvár a Szeretlek Gúta Polgári Társulás jóvoltából – INGYENES!

Templom tér - a városi hivatal előtti parkoló

08.00 - 15.00 Veterán járművek - Old Timer Club Nitra - bemutató, kiállítás,kiértékelés
17.00 Stunt - motoros bemutató

Templom tér – a városi hivatal előtti füves részen

16.00 Gútai kutyakiképző iskola - Kutyabemutató

Templom tér - a VMK előtt

18.00 Tombolahúzás

II. Rákóczi Ferenc A.I. udvara: Vásári rendezvényszínpad és borok tere

15.30 Élő tér- és szalonzene Gut Band és fiatal tehetségek
17.00 „Cintányéros cudar világ” Csikó Teodóra és Takács Zoltán - bordalok, operett és musical, a Győri Nemzeti Színház művészeivel
20.00 Maduar & Ivanna Bagová popzenei koncert
21.00 TNT nagykoncert - Dobrády Ákos zenekara
23.00 - 03.00 LXear zenekar (HU) - koncert és utcabál

 

Garden Wine Fest 2019 - Hotel Leonor udvara

14.00 Kapunyitás
15.00 Gyerekprogram - elektromos autók bemutatója
16.00 Bor, Prosecco és pálinka kóstolók
20.00 DJ Benes - Video Disco show
22.00 Yanko Sipos Conga show
24.00 Sztárvendég: DJ Nigel Stately /HU/ - Disco show
02.00 - 05.00 Buli reggelig DJ Benes
Belépő: 5 euró

 

Hajómalom Fesztivál - Vízimalom térsége

10.30 Kapunyitás
11.00 Fogathajtó verseny
11.00 Kuttyomfitty Társulat - Az elvarázsolt királykisasszony
11.00 Családi programok
11.00 Hajómalom látogatása óránként
16.00 Fényfestés workshop
16.30 Fogathajtó verseny - eredményhirdetés
17.00 Riflik Zsolt - Szárnyaló sikerek (előadás)
18.00 Szabó Veronika - európabajnok táncos
18.15 Milltimejams Jam Session - meghívott zenészek improvizációs koncertje
21.00 For You acapella - élő koncert
23.30 Parno Graszt - élő koncert
01.00 DJ Ricardo
Belépő: 5 euró (egész napra)/15 éves korig ingyenes

 

Augusztus 18. (vasárnap)

Római katolikus templom

08.00 Szentmise magyar nyelven
09.30 Szentmise szlovák nyelven
11.00 Ünnepi szentmise magyar nyelven

Református Lelkészi Hivatal - Gúta, Református imaterem, Októberi tér 15

11.00 Református ünnepi istentisztelet

Evangélikus Egyházi Hivatal, Mostová 26

14.00 Evangélikus ünnepi istentisztelet

Sportcsarnok

08.30 - 14.00 Döntő mérkőzések, kiértékelés

Gőgh Kálmán Stadion

10.00 Idősebb diákok: bajnoki mérkőzés (3. liga)
12.00 Fiatalabb diákok: bajnoki mérkőzés (3. liga)

II. Rákóczi Ferenc A.I. udvara: Vásári rendezvényszínpad és borok tere

Családi délután
15.00 Gyermekjátékok, műsorok
16.00 Apacuka zenekar gyermekkoncert
18.00 Last Blues Band élő koncert
20.00 Varga Miklós és a Band - élő nagykoncert

Szent Rozália park

17.00 Szent István-napi koszorúzási ünnepség

ATEMPO.sk