10. Pomlé Fesztivál Somorján - részletes program

10. Pomlé Fesztivál Somorján - részletes program

2019. augusztus 29-e és 31-e között tizedik alkalommal kerül megrendezésre Somorján a Pomlé Fesztivál a Városi parkban. Színes program, számos fellépő, valamint finom italok és ételek várják a kedves látogatókat.

 

Program

Augusztus 29. (csütörtök)

Nagyszínpad

19.00 Pressburger Klezmer Band
21.00 Cimbaliband és Danics Dóra - worldmusic koncert

Meserét

12.00 - 19.00 Hagyományőrző interaktív játékok, szalmavár, kézműves foglalkozások, ...
16.00 Kuttyomfitty Társulat: Három mese Mátyás királyról
17.30 Bum-bác Bábszínház: Žabí princ (Békaherceg - szlovák nyelvű előadás)
20.00 Kuttyomfitty Társulat: Na és!? - előadás felnőtteknek

Csodák utcája

12.00 - 21.00 Kézműves vásár: hagyományos kézműves termékek

Ízek tere

12.00 - 24.00 Hagyományos és különleges tájjellegű ételek

Borutca

12.00 - 24.00 Neves hazai és külföldi borászok kínálják legkülönlegesebb és legjobb boraikat

Borszínpad

Zenél a Pósfa zenekar

 

Augusztus 30. (péntek)

Nagyszínpad

17.30 Hóvirág néptáncegyüttes (Gheorgheni, RO)

18.00 Felvidéki Páva-gála - a Fölszállott a páva televíziós vetélkedő sikeres felvidéki résztvevőinek gálaműsora

Közreműködők
Pósfa zenekar
Parapács Zenekar
Ilosvai Selymes Péter Néptáncegyüttes
Kovács Benko Fruzsina
Szabó Júlia
Nagy Csali Gyermek Néptáncegyüttes
Csali Ifjúsági Néptáncegyüttes

20.00 Csángálló Zenekar koncertje
22.00 Oláh Gipsy Beats koncertje

Meserét

15.00 - 19.00 Hagyományőrző interaktív játékok, szalmavár, kézműves foglalkozások, ...
16.00 Csavar Színház: Jóka ördöge
17.30 Divadlo Portál: Pyšná princezná (előadás szlovák nyelvben)
19.00 Varkocs zenekar koncertje
21.00 Táncház a Csali Zenekarral

Csodák utcája

15.00 - 21.00 Kézműves vásár: hagyományos kézműves termékek

Ízek tere

15.00 - 24.00 Hagyományos és különleges tájjellegű ételek

Borutca

15.00 - 24.00 Neves hazai és külföldi borászok kínálják legkülönlegesebb és legjobb boraikat

Borszínpad

Zenél a Pósfa zenekar

 

Augusztus 31. (szombat)

Nagyszínpad

16.00 Néptáncgála, gyermek néptánegyüttesek műsora
18.00 Néptáncgála, felnőtt néptánegyüttesek műsora
21.00 Palya Bea koncertje

Meserét

10.00 - 19.00 Hagyományőrző interaktív játékok, szalmavár, kézműves foglalkozások, ...
11.00 Csemete Bábszínház: Gőgös gúnár
15.00 Holló Együttes koncertje
16.30 Divadlo Portál: Martinko Klingáč (előadás szlovák nyelvben)
19.00 Samaria Klezmer Band koncertje

Csodák utcája

10.00 - 21.00 Kézműves vásár: hagyományos kézműves termékek

Ízek tere

10.00 - 24.00 Hagyományos és különleges tájjellegű ételek

Borutca

11.00 - 24.00 Neves hazai és külföldi borászok kínálják legkülönlegesebb és legjobb boraikat

Borszínpad

Zenél a Varjos zenekar

ATEMPO.sk