2016. július 13-a és 16-a között kerül megrendezésre az idei Bánkitó Fesztivál, a Nógrád-megyei Bánk tavának partján. Koncertek, színházi előadások és közösségi programok: workshop, kiállítás, környezetvédelem, aktivizmus és még sok minden más várja a látogatókat.
Zenei program
Július 13. - Szerda
Bar72
18.00 Alick Sethi (UK)
19.00 Peter Groove
21.00 Zsvá
22.00 Waxman&Curtis Aka Dentist
00.00 Red Rack'em (UK)
02.00 Crimson & Chrom
Auróra
16.00 Aurora Allstars Dj-K
21.00 Dekkoltás
Tilos
20.00 Tilos Crew Party
Július 14. - Csütörtök
Tószínpad
18.00 Freakin' Disco
19.30 Barabás Lőrinc
21.00 Iamyank Live Band
Északi Színpad
20.30 Zïp
22.00 Fran Palermo
23.30 Ivan & The Parazol
01.00 Saverne
S*10
19.30 The Best Bad Trip
21.30 Gnú
22.00 Mygl
23.00 Lucrecia Protellor
00.00 Zosha + Cadik
01.45 Uffalo Steez
03.30 Ao Uzzi + Sixsix
Bar72
15.00 Mugatwo
17.00 Bergi & Max Factor
19.00 B O U N C E (HARGI, Prsly, Hi)
22.00 Subotage
23.00 Pöti & Nermo
01.00 Lathequex (SOUNDBANK & Route8)
03.00 Sean Dixon (SWE)
05.00 Tomek (MANEK & Tom Select)
08.00 Minich
Tilos
16.00 Ozon
18.00 Inzert
20.00 Ordas
21.00 Mustbeat Crew: Nixon & Clairvo & The Bakerman & Sam Starion & Mc Fedora
00.00 Allnightbreakz: Vida G & Vida L & Marka
04.00 Vektor & Inzert
Auróra
12.00 Skeemers
13.15 The Keeymen
14.30 Panel Surfers
16.00 Feever
17.00 80 Strange Robots
18.00 Zarathustra
19.00 Ambrine Essatte
Színházi Sátor
19.00 Victoria Hanna
Július 15. - Péntek
Tószínpad
18.00 Sonar
19.30 Hó Márton És A Jégkorszak
21.00 Szabó Benedek És A Galaxisok
Északi Színpad
20.30 Ricsárdgír
22.00 Middlemist Red
23.30 Volkova Sisters
01.00 Vágtázó Halottkémek
S*10
20.30 Slow Village
21.00 Mulató Aztékok
22.00 Sör és Fű
22.45 Bobakrome
23.30 Mr. Mstrs
00.30 Redred
01.30 Johnny Drama + Monkeyneck
03.00 Mesterházy + Galactic Jackson
04.30 Sematic4 + Atomik
Bar72
10.00 Jupiter & Juno
12.00 Andrieux & Spischak Live
13.00 Flux
14.00 Rumex (Live)
15.00 Percut (Live)
16.00 Cirrus
17.00 Alex Rae (UK)
19.00 Christopher Waver (Live)
20.00 Sazabio (Live)
21.00 Seres (Live)
22.00 Tolo
00.00 Kornél Kovács (SWE)
02.00 Silf
04.00 Bernáthy Zsiga (Live)
06.00 Ilse & Ronski (GER-UKR)
08.00 Akos V (Live)
09.00 Akos V B2b Moroncsik
Tilos
16.00 Telefunken
18.00 Carl Oh
20.00 Mahagonee
21.30 Tomanek
23.00 Gandharva + Von Yodi
01.00 Husky Joe
02.30 Raw-Soul B2b Carl Oh
Auróra
12.00 Sickpicnic
13.15 Halál;Orgazmus
16.00 Papa
17.00 Lucrecia Protellor
18.00 Fodor "SHODOR" Balázs + György Andi
19.00 Juhász Soma
Színházi Sátor
19.00 Porteleki-Czitrom Duó
00.00 Ajtai-Kováts-Porteleki Trió
Július 16. Szombat
Tószínpad
15.00 Pool&Beer
18.00 Anima Sound System Present: Porteleki-Kása-Németh-Prieger Quartett
19.30 Kanizsa Csillagai
21.00 Csaknekedkislány
Északi Színpad
20.30 Jordán Adél és a Puszi
22.00 Bohemian Betyars
23.30 Miss Red (ISR)
01.00 Fixi4 & Amoeba & Call Me Unique & Mensah
S*10
19.30 Sonya (AKUSZTIK)
20.30 Shell Beach
21.30 Zöldrobotmajom
22.30 Ice And Knife Feat. Gazsi Rap Show
23.00 Húrkúrók
00.00 Chicago Bulls
01.00 Makrohang
02.00 Crisis Sound System
04.00 Vatsanah
05.30 Maks
Bar72
10.00 Decentralizált Pálmafák
11.00 Dp / Fossiles
12.00 Fossiles De L'atlas
13.00 O'sullivan
14.00 Papa
15.00 Solar Things
16.00 Eril Fjord
17.00 Agavoid
18.00 Norwell (Live)
19.00 Peter Hencz
20.00 Bodoo
21.30 Changing Grey (Live)
23.00 Lank (Live)
01.00 Tsubi
03.00 Katamii
05.00 Henzi
07.00 Nova Gravity
Tilos
16.00 Gumilap
18.00 Zomblaze
20.00 High C Aka Carl Oh
22.00 Gaulamin Aka Christian
00.00 Dj Palotai
02.30 Renny Ren
04.00 Slicz
Auróra
11.00 Jazzaj Kávé
12.00 Aurevoir
13.15 Cosa Polska
14.30 Grabanc
16.00 Agócs Márton
16.45 Demény Gergely
17.30 Szeiler Bálint
ATEMPO.sk