26. Komáromi Napok - a zárónap programja

26. Komáromi Napok

2017. május 1-jén, hétfőn ér véget a 26. Komáromi Napok Észak- és Dél-Komáromban. Ezúttal is bőséges programmal várják az érdeklődőket, melyek döntő többsége ingyenesen látogatható.

RÉSZLETES PROGRAM

LETÖLTHETŐ A PROGRAMFÜZET

PROGRAM 

2017. május 1. (hétfő)

Észak-Komárom

10.30 Vitéz László – vásári kesztyűs bábjáték a kecskeméti Madzag Bábegyüttes előadásában
11.30 „Három kismalac egy kicsit másképp” – a Komáromi VMK mellett működő Schod amatőr színjátszó csoport szlovák nyelvű meseelőadás
12.20 a Madzag Bábegyüttes gólyalábasainak bevonulása
13.30 Vásári komédiázás a Madzag Bábegyüttessel
15.00 Kukorica Jancsi, a Vitéz! Petőfi Sándor elbeszélő költeménye a Kuttyomfitty Társulat feldolgozásában
12.00 „Jó ebédhez szól a nóta” – Ifj. Kovács József és cigányzenekara, valamint a zenekar kiváló szólistája, ifj. Bertók Tibor (Klapka tér – nagy színpad)
14.00–18.00 Lépésről lépésre – táncfoglalkozás nemcsak gyerekeknek (Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola – Európa udvar18)
15.00 Tánc – délután (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
15.00 A Szabadidő Központ táncosainak bemutatója
15.30 A Dunajíček és a Mamičky od Dunaja együttesek műsora
16.15 A Niki dance&sport klub társastánc bemutatója
16.30 Bollyvood indiai tánc a Bindi tánccsoport előadásában
15.00 A Matica slovenská mellett működő népi zenekar koncertje (Klapka tér)
15.45 Pepita Tours Utazási Iroda VIII. Nagy Tavaszi Sorsolása összekötve Fekete Szilvia – Szisza koncertjével (Klapka tér – nagy színpad)
16.30 A Vidám Fiúk fúvószenekar koncertje (Klapka tér)
17.30 Emmer Péter és Marián Grexa közös koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
18.00 A Borostyán együttes Világ c. koncertje (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
18:00 Operett gála – Fellépnek: Andrásfalvi Derzsi György, Kollár Katalin, Kevicky Tünde, Kovács Nagy Andrea, Derzsi György és a Komáromi Kamarazenekar; vezényel: Medveczky Szabolcs; belépő: 5€ (VMK nagyterme)
18.30 A Vidám Fiúk fúvószenekar koncertje (a Matica slovenská székháza előtt)
19.30 RETRO DISCO (open air) DJ ČEKU (a Matica slovenská székháza előtt)
19.30 Király Viktor koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
21.30 Kasza Tibor koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
22.30 Színpadi lézer- és pyro show (Klapka tér – nagy színpad)

Dél-Komárom

10.00 Magyar népmesék – Bábuci Bábszínház műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
11.00 Zsebsün zenekar koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
12.30 Kifordítva – költészet dalcsokorban (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
14.00 Tihanyi Dániel műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
14.00 Néptánc Feszt – környékbeli néptánccsoportok találkozója (18.00-ig) (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
Aranykocsi Néptáncegyüttes (Kocs)
Cseperedők Néptánccsoport (Bábolna)
Forgatós Néptáncegyüttes (Mór)
Garabonciás Folklór Egyesület (Komárom)
Zúgó Néptáncegyüttes (Nagyigmánd)
15.30 Mészáros Tamás & Band koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
18.00 Radics Gigi koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
19.30 Magashegyi Underground zenekar koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
21.30 Bereczki Zoltán koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)

ATEMPO.sk