Bánkitó Fesztivál 2017 – második nap

Bánkitó Fesztivál

2017. július 13-án, csütörtökön folytatódik az idei Bánkitó Fesztivál, a Nógrád-megyei Bánk tavának partján. Koncertek, színházi előadások és közösségi programok: workshop, kiállítás, környezetvédelem, aktivizmus és még sok minden más várja a látogatókat.

TOVÁBBI RÉSZLETEK CIKKÜNKBEN

 

Program 

Június 13. (Csütörtök)

Északi Színpad

20:30 ~ 21:15 Tape Delay
21:45 ~ 22:45 Fran Palermo
23:15 ~ 00:15 A-wa (isr)
00:45 ~ 02:00 Anima Sound System
02:00 ~ 06:00 Brutkó Diszkó

Tószínpad

19:30 ~ 20:30 Vera Jonas Experiment
21:00 ~ 22:00 Szabó Benedek És A Galaxisok

Tilos

18:00 ~ 20:00 Kisszántó
20:00 ~ 22:00 Nixon
22:00 ~ 23:00 Sam Starion
23:00 ~ 00:00 Vida L
00:00 ~ 02:00 Infragandhi
02:00 ~ 03:00 The Bakerman
03:00 ~ 04:00 Clairvo

Auróra

18:00 ~ 19:30 Mayberian Sanskülotts
19:30 ~ 20:30 Black Bartók
20:30 ~ 22:00 Gustave Tiger

Déli Színpad

17:00 ~ 18:00 Dr.Victor - Live
18:00 ~ 20:00 Nupar (deepin Session / Lost Minute)
20:00 ~ 22:00 Li & Baco
22:00 ~ 00:00 Naga & Peter Bernath (lost Minute)
00:00 ~ 02:00 Doyeq - Live (ru)
02:00 ~ 05:00 Zvezda Beta
05:00 ~ 06:00 Martin ‘m & Flixon (room 15)

S*10

20:00 ~ 21:00 Mygl
21:00 ~ 22:00 Christopher Waver
22:00 ~ 23:00 Sazabio
23:00 ~ 00:00 A I W A
00:00 ~ 01:00 Lucrecia Protellor
01:00 ~ 02:00 Uffalo Steez
02:00 ~ 06:00 Elevated Crew

 

Június 14. (Péntek)

Északi Színpad

19:15 ~ 20:00 Papaver Cousins
20:30 ~ 21:15 The Picturebooks (de)
21:45 ~ 22:45 Middlemist Red
23:15 ~ 00:15 Slaves (uk)
00:45 ~ 02:00 !szkafander

Tószínpad

18:00 ~ 19:00 Div I Ded (cz) By #newkidsfromthebloc
19:30 ~ 20:30 Argo Vals (ee) By Intsikurmu Festival & #newkidsfromthebloc
21:00 ~ 22:00 Freakin' Disco

Tilos

18:00 ~ 19:00 Slanki
19:00 ~ 20:00 Johnny Drama
20:00 ~ 01:00 Asan Showcase // Zomblaze – Zosha – Lusta Bítek – Planetmalcolm – Leap – Nnothing
01:00 ~ 02:00 Gumilap
02:00 ~ 03:00 Confused
03:00 ~ 04:00 Display
04:00 ~ 06:00 Haboodubz - Live

Auróra

17:00 ~ 18:00 Kanizsa Csillagai
18:00 ~ 19:30 The Best Bad Trip
19:30 ~ 20:30 Siketfajd
20:30 ~ 21:30 Verőköltő
21:30 ~ 23:00 (halál;orgazmus)

Déli Színpad

17:00 ~ 20:00 Toma & Blez (electrocat - Tilos Rádió)
20:00 ~ 00:00 Lavalava: Tolo / Mate Tollner, Fanki Ridm, Falcao
00:00 ~ 01:30 Changing Grey - Live
01:30 ~ 03:00 Imre Kiss (lobster Theremin / Farbwechsel)
03:00 ~ 04:00 Route 8 – Live (lobster Theremin / Farbwechsel)
04:00 ~ 07:00 Manek & Hi (lärm / Undo+)

S*10

20:00 ~ 21:00 Gnú
21:00 ~ 22:30 Jü
22:30 ~ 23:30 Panel Surfers
23:30 ~ 00:30 Buster Keaton (uk) + Czitrom Ádám & Porteleki Áron
01:00 ~ 02:00 Makrohang
02:00 ~ 06:00 Mesterházy & Galactic Jackson

 

Július 15. (Szombat)

Északi Színpad

20:30 ~ 21:15 Deep Glaze
21:45 ~ 22:45 Bohemian Betyars
23:15 ~ 00:15 Žagar
00:45 ~ 02:00 Elektro Guzzi (at)
02:00 ~ 06:00 Wow - Women On Women

Tószínpad

18:00 ~ 19:00 The Keeymen
19:30 ~ 20:30 Ricsárdgír
21:00 ~ 22:00 Csaknekedkislány

Tilos

18:00 ~ 20:00 Turiszt
20:00 ~ 22:00 Ordiman
22:00 ~ 00:00 Suefo
00:00 ~ 02:00 Jutasi
02:00 ~ 06:00 Palotai

Auróra

17:00 ~ 18:00 Rock Band For Old Men
18:00 ~ 19:30 The Nobody Elses
19:30 ~ 20:30 Veszélyes Faszfej
20:30 ~ 22:00 Skeemers

Déli Színpad

17:00 ~ 18:30 Puti Putte
18:30 ~ 20:00 Asparagus
20:00 ~ 22:00 Klayman
22:00 ~ 00:00 Po:Ti & Nermo (monday Off)
00:00 ~ 01:00 Grema - Live
01:00 ~ 03:00 Crimson & Chrom
03:00 ~ 04:30 Isu (technokunst / Lick The Click!)
04:30 ~ 06:00 Dork (technokunst)
06:00 ~ 08:00 Bernáthy Zsiga - Live

S*10

19:00 ~ 21:00 Tzapa
21:00 ~ 22:00 Bankos És Barátai
22:00 ~ 23:00 Bobakrome
23:00 ~ 00:00 Zöldrobotmajom
00:00 ~ 01:00 Slow Village
01:00 ~ 02:00 Jazzbois
02:00 ~ 03:00 Redred
03:00 ~ 07:00 Babylon Crew

ATEMPO.sk