27. Komáromi Napok - szombati zenei program

27. Komáromi Napok

2018 április 28-án, szombaton folytatódnak a Komáromi Napok, mely a két Komárom (Észak- és Dél-Komárom) közös ünnepsége. Az esemény több helyszínen kerül megrendezésre. Belépés díjtalan (kivéve néhány rendezvényt). Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

LETÖLTHETŐ A PROGRAMFÜZET

ZENEI PROGRAM 

Április 28. (szombat)

Észak-Komárom

11.00 A három kismalac – bábelőadás a Kemencés Bábcsoport előadásában (A Tiszti Pavilon udvara)
12.30 Nyakiláb, Csupaháj, Málészáj – bábelőadás a Bábuci Bábszínház előadásában (A Tiszti Pavilon udvara)
14.00 IX. Nemzetközi Break Dance verseny – regisztráció 13.00-tól (A Tiszti Pavilon amfiteátruma)
14.00 Zumba flash mob – zumba mindenkinek Viola Klaudiával (Klapka tér – nagy színpad)
14.30 Csóka Eli és zenekara koncertje (a Borok utcája színpada)
15.00 City Reboot a Komáromi Napokon (Rév, A Magyar Kultúra Háza)
16.00 A Forte zenekar koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
17.30 Az Elán Forever együttes koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
19.00 A Borostyán együttes és barátainak Messze… messze… c. koncertje (A Tiszti Pavilon amfiteátruma)
19.00 A Reckless rose (Guns N´Roses trud Band) koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
21.00 Abaházi Csaba és a MégEgyKör koncertje
vendég: Keresztes Ildikó és Varga Miklós (Klapka tér – nagy színpad)

Dél-Komárom

09.00 VI. Vonószenekari Fesztivál (Komáromi Egressy Béni AMI, Egressy terem)
15.00 The Bits Beatles emlékzenekar koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
15.00 R3D ONE Tánciskola műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
16.00 Gombás Ádám és barátainak műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
17.00 Gleccser koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
17.30 Mardi Gras Jazz Band koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
17.30 „Előttem az utódom” hangverseny (Református Templom)
18.00 Bleed koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
19.00 Zoltán Erika koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
19.00 Renton and the Error Jam koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
19.00 A fej nélküli lovas – rockopera a Magyar Lovas Színház előadása (Magyar Lovas Színház)
20.30 Children of Distance koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
20.30 Coffee City koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
21.30 Fenyő Miklós koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
22.30 Follow The Flow koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
22.30 - 03.00 Dj Bóli & Pollák Fergeteg Party (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)

 

Április 29. (vasárnap)

Észak-Komárom

10.00 A népművészet ünnepe
A Tiszti Pavilon udvara és amfiteátruma műsorai:
11.00 Ghymesi Igricek (Ghymes)
13.30 Nárcisz Néptáncegyüttes (Huszt – Kárpátalja)
14.00 Csallóközi Néptáncegyüttes (Dunaszerdahely)
14.30 Pósfa zenekar (Gelle – Pósfa)
15.00 Nádas Táncegyüttes (Farnad)
15.30 Fabotó Citerazenekar (Nagykapos)
16.00 Feszty Árpád Kamara Néptáncegyüttes (Észak-Komárom)
16.30 Gyermek táncház a Hárompatak zenekarral (Észak-Komárom)
17.30 Páva 2017 Gála, kísér Pál István „Szalonna” és bandája
19.00 Vršatec Néptáncegyüttes (Dubnica nad Váhom)

12.00 – 16.00 FestMlaDych 2018 Kerületi Ifjúsági Fúvószenekari s verseny (Matica slovenská székháza)
14.30 Nagy Csomor András és zenekara koncertje (a Borok utcája színpada)
16.30 A Concordia vegyeskar hangversenye az I. világháború komáromi áldozatainak emlékére
Közreműködők:
Becse Szabó Ilona – szoprán
Pfeiferlik Lajos – tenor
Pfeiferlik Tamás – bariton
Grassl Ferdinád – basszus
Nagy István – orgona
Karnagy: Stubendek István (Szt. András bazilika)

16.30 A Hodek Brothers & Anita Soul koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
17.30 Band Of Street – utcazene a rendezvény területén
18.30 A Neoton Família Sztárjainak koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
19.00 Swingless junior (Szökőkútnál a parkban)
21.30 A Horkýže Slíže együttes koncertje (Klapka tér – nagy színpad)

Dél-Komárom

10.00 „Miénk a színpad!” – helyi óvodások, iskolások és nyugdíjasok bemutatója (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
12.00 Oszvald Marika műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
14.00 Great Company koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
15.00 Forrás Rádió játék (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
15.00 Brigetio Belly Dance műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
16.00 Mészáros Tamás koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
17.00 Boogie Woogie Trió koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
18.00 Ruby Harlem koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
18.00 EX-M koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
19.00 Zséda koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
19.00 Agregator koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
19.00 A fej nélküli lovas – rockopera a Magyar Lovas Színház előadása (Magyar Lovas Színház)
20.30 Intim Torna Illegál koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
20.30 Vesztegzár koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
21.30 Caramel koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
22.30 Carbonfools koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
22.30 - 00.30 DJ Miller (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
00.30 - 02.00 Dj Bárány Attila (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
02.00 - 03.00 DJ Miller (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)

 

Április 30. (hétfő)

Észak-Komárom

16.00 A komáromi Luisville Story zenekar koncertje (A Tiszti Pavilon amfiteátruma)
17.00 Lehár Ferenc szobrának koszorúzása születésének 148. évfordulója alkalmából (Lehár park)
17.00 Peter Lipa jazz koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
18.00 A komáromi PRB együttes klasszikus rock koncertje (A Tiszti Pavilon amfiteátruma)
18.00 A Bertók bárzenekar koncertje (a Borok utcája színpada)
19.00 A Ladánybene 27 együttes Bob Marley emlékestje (Klapka tér – nagy színpad)
20.00 Fekete Skorpió koncert (A Tiszti Pavilon amfiteátruma)
21.15 A Magna Cum Laude együttes koncertje (Klapka tér – nagy színpad)

Dél-Komárom

10.00 Mátyás király – zenés mesejáték (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
11.30 Gyerekzenekar (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
13.30 Leslie Night Country koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
15.00 Szabó Leslie Band koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
15.00 Selfish Murphy koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
17.00 Magyarock Musical Band koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
17.30 Barby and the Gentlemen Zenekar koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
19.00 Hooligans koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
19.00 Blues Walkers koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
20.30 Pápai Joci koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
20.30 Sweet Hell Rock Band koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
21.30 Péterfy Bory & Love Band koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
22.30 Nosztalgia Disco DJ Tom Taylorral (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
22.30 - 00.30 DJ Bagó (Kayser Zenei Fesztivál Foxconn Partysátor)
00.30 - 02.00 Dj Sterbinszky (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
02.00 - 03.00 DJ Bagó (Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)

 

Május 1. (kedd)

Észak-Komárom

10.30 Az elveszett bárány – zenés mesejáték Écsi Gyöngyi előadásában (Öregvár; bejárat a Villanytelepi útról)
13.30 A besztercebányai „Bábkové divadlo na rázcestí: Dve rozprávky na brušku: O Jurkovi s kozou a o Dobromilovi a Lenimírovi” c. mese bábjátéka (Öregvár; bejárat a Villanytelepi útról)
15.00 Magyar Virtus – az 1848/49-es szabadságharc hőseinek emléket állító műsor a Kuttyomfitty Társulat feldolgozásában (Öregvár; bejárat a Villanytelepi útról)
16.00 A három kismalac – bábelőadás a Kemencés Bábcsoport előadásában (Öregvár; bejárat a Villanytelepi útról)

12.30 A Vidám Fiúk fúvószenekar koncertje (a Borok utcája színpada)
14.30 Bíró Eszter Dalok az életről c. koncertje (Menház – zsinagóga)
14.30 A Pepita Tours Utazási Iroda IX. Nagy Tavaszi Sorsolása és Mészáros Tamás koncertje Támogató: Priškin Bútorüzlet (Klapka tér – nagy színpad)
15.00 Viki Beňová acustic koncertje (a Borok utcája színpada)

15.00 Komáromi tánccsoportok délutánja a Tiszti Pavilon amfiteátrumában
15.00 A Niki dance &sport klub társastánc bemutatója
15.30 A Red One tánciskola Hip-hop táncműsora
15.50 A VMK modern táncklubjának műsora
16.15 A Szabadidő Központ táncosainak bemutatója
16.30 A Dunajíček és a Mamičky od Dunaja együttesek műsora

16.00 A Garami Funky Stuff együttes koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
18.30 Az Abba Slovakia együttes koncertje (Klapka tér – nagy színpad)
19.00 Na rováš! - Rovásra! - A Slovenskí rebeli társulat zenés-táncos színházi előadása (A Tiszti Pavilon amfiteátruma)
21.00 Tóth Gabi koncertje (Klapka tér – nagy színpad)

Dél-Komárom

10.00 A halász meg a felesége – mesemusical (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
11.00 A három kismalac – bábjáték (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
11.30 Zsebsün gyerekkoncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
13.00 – 17.00 Néptánc Feszt – néptánccsoportok találkozója és táncház Vendég: Makói Forgatós Táncegyüttes (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
13.30 Pandas of Princess koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
15.30 Komáromi Kamarazenekar Nosztalgia koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
18.00 Twinner koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)
18.30 Firkin koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Borudvar)
20.00 Majka és Curtis koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Bridgestone Színpad)

ATEMPO.sk