2018. június 21-e és 24-e között kerül megrendezésre a 25. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán. A 25 éves fesztivál jubileumi évében 17 helyszínen – köztük az Öreg-tó víztükrén, vagy a tatai várban – zajlanak az események, amelyek csúcspontja a hagyományos szombat esti műrepülő show, majd az azt követő, több tucat lámpással kivilágított csónakot és hajót felvonultató vízi karnevál, illetve látványos tűzijáték.
A programsorozaton idén olyan sztár fellépők adnak koncertet, mint Rúzsa Magdi, Pápai Joci, Vastag Csaba, a Tankcsapda, Miklósa Erika, és Deák Bill Gyula, de sokak mellett ott lesz még a DJ triumvirátus: Hamvai PG, Dj Bárány és DJ Sterbinszky is. Ezek mellett számos gyermekprogram, gasztroshow, borudvar, vízi játékok és elektromos yachtok is várják az érdeklődőket.
3 napos belépő elővételben 2700 forint, a helyszínen 3000 forint, 1 napos elővételben 2400 forint és Tata kártyával a helyszínen, 3 napos 1500 forint. A fesztivál 12 éven aluli gyerekek-, NOE kártyával rendelkezők-, valamint a 0. napon ((június 21. csütörtök) mindenki számára ingyenes.
Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.
Program
Június 21. (csütörtök) - Ingyenes 0. nap
Grundfos Várszínpad
18.00 Tatabányai Szimfonikusok Ünnepi komolyzenei koncertje
20.00 Marcellina PJT: Fehér Éjszaka - Az Álomkoncert a Vakok Állami Intézetének javára
22.00 B52 rockkoncert
Június 22. (péntek)
Bridgestone Nagyszínpad
18.00 Paddy and the Rats "10 éves jubileum"
20.00 Tankcsapda "Lukács 50"
22.00 DJ Miller
23.00 Horváth Tamás
00.00 Bárány Attila
01.00 Szecsei
02.00 Droplex
03.00 Extreme Show Tánc
Grundfos Várszínpad
19.00 Megnyitó
19.30 Tandi Flora lemezbemutató koncert, vendég Miklósa Erika közreműködik Sinha Róbert (gitár)
21.00 Relics
22.30 Grundfos-Pyromusical
Családok Éve Gyermekszínpad / Szipi Játékszín
16.00 Aréna Zumba
16.30 Los Ballos Special és a Talentum Művészeti Szakgimnázium zsonglőr programja
17.30 Szipi - rajzverseny eredményhirdetése
18.00 Jubileumi Táncgála
Borgwarner Borvár Színpad
20.30 Zsigmond Király Borlovagrend ünnepélyes felvonulása és megnyitója
23.00 Dj Dominique
01.00 Dj Bóli - Fejes Tibi
Június 23. (szombat)
Bridgestone Nagyszínpad
15.00 „Párbaj„ - Kocsis Dénes és Veréb Tamás műsora
16.00 Vastag Csaba és Vastag Tamás
17.00 Veres Zoltán Légiparádé
18.00 The Biebers
20.00 Pápai Joci
22.00 DJ Miller
23.00 Rico X Miss Mood
00.00 Sterbinszky
01.00 Hamvai P.G.
02.00 Purebeat
02.00 Extreme Show Tánc
Grundfos Várszínpad
19.00 Zolbert
21.00 Budapest Klezmer Band és Falusi Mariann
Családok Éve Gyermekszínpad / Szipi Játékszín
10.00 Happy Dance Akrobatikus R&R
11.00 Ákom-Bákom Bábcsoport - Egyszer volt a kiskondás
12.00 Naszályi Mazsorettek
13.00 Dancing Feet Akrobatikus R&R
14.00 Dvorak-Patka Színház- Békakirály
15.00 Hajnaltánc Csoport
15.30 Street Generations bemutató
16.00 Los Ballos Special zsonglőr program
17.00 Alma együttes
18.00 Jubileumi Táncgála
21.00 Los Ballos Special tűz-zsonglőr programja
Borgwarner Borvár Színpad
13.30 Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival
15.00 ifj. Csoóri Sándor és széki zenekara
17.00 Gerendás Péter
23.00 DJ Szemi & Sipos Dávid sax show
00.00 Lovas Retro Disco Kettler, Korcsok, Arany
Június 24. (vasárnap)
Bridgestone Nagyszínpad
16.00 LGT Revival Band
17.30 Nagy Feró és a Beatrice
20.30 Rúzsa Magdi
Grundfos Várszínpad
14.00 Primrose Paradise
16.00 Arizóna
19.00 Deák Bill Gyula
Családok Éve Gyermekszínpad / Szipi Játékszín
10.00 Bányász Mazsorett
10.30 Hot Iron bemutató
11.00 Hahota Gyermek Színház - Csizmás kandúr
13.00 Primavera Táncegyüttes
14.00 Tatabányai Polgári Védelmi és Kutató-Mentő Egyesület kutyabemutatója
15.00 Aranyszamár (báb)Színház - Erdők könyve
16.00 Aréna Zumba-tábor bemutatója
17.00 Apacuka koncert
18.00 Táncház - Pötörke és a Cserszömörce (kezdése csúszhat)
Borgwarner Borvár Színpad
13.30 Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival
15.00 Mészáros János Elek
17.30 Bokun/Kościuszko (PL)
ATEMPO.sk