Uprising Reggae Festival 2014 Pozsonyban - második nap

Uprising Reggae Festival 2014 Pozsonyban

2014. augusztus 21. és 23. között rendezik meg a pozsonyi aranyparton (Zlaté Piesky) a Uprising Reggae Festival 2014-et. Belépő 15-től 50 euróig, 2 napos VIP belépő 90 euró. Mindenkit szeretettel várnak.

 

Program

augusztus 21.

Main Stage
18:00 - 19:00 - Cornerstone Roots
19:30 - 20:30 - Medial Banana
21:00 - 22:00 - Mellow Mood (+special Guests: Micah Shemaiah & Infinite)

Dancehall
22:00 - 22:30 - Dj Young Jay (Ghetto Youths Sound)
22:30 - 23:30 - Pull Up Unity
23:30 - 24:00 - Grem
00:00 - 01:15 - Deadly Hunta
01:30 - 03:00 - Rocky Leon
03:00 - 05:00 - Ghetto Youths Sound

Mungo's Station
22:00 - 24:00 - Fireson & United Forces Of Dub
00:00 - 02:00 - Charlie P & Mungo's Hi Fi
02:00 - 03:30 - United Forces Of Dub
03:30 - 05:00 - Mungo's Hi Fi

 

augusztus 22.

Main Stage
14:00 - 14:30 - Campana Batucada
15:00 - 16:00 - N3O Akustika
16:30 - 17:30 - Riddim Colony
18:00 - 18:45 - Dubtonic Kru
19:00 - 19:50 - Jah9
20:00 - 21:00 - Junior Kelly
21:30 - 22:45 - Collie Buddz
23:15 - 00:45 - Jimmy Cliff
01:15 - 02:30 - Gentleman's Dub Club

Dancehall
12:00 - 15:00 - Rvzoo Soundz
15:00 - 16:30 - Selekta Cifiman
16:30 - 17:30 - Dancehall Workshop: Aron 'MITU' & Lil Mitu Crew
17:30 - 19:00 - Rollandblow
19:00 - 21:00 - R.B.Sound Ft. Jahpremacy & Exile Di Brave
21:00 - 22:00 - Fitta Warri
22:00 - 22:30 - Roccaflex
22:30 - 23:30 - James Cole Ft. Roccaflex
23:30 - 00:30 - Boyband
00:30 - 03:00 - Lion D & Raphael Ft. Bizzarri Sound
03:00 - 05:00 - Dancehall Masak-rah

Mungo's Station
12:00 - 15:00 - Warm Up Session
15:00 - 16:30 - Stroho
16:30 - 18:00 - Stanley
18:00 - 20:00 - Natty Youth Sound
20:00 - 21:00 - Rida Radar Ft. Dj Spliff
21:00 - 22:30 - Taiwan Mc Ft. Riddim Tuffa
22:30 - 24:00 - Dirty Dubsters Ft. 2nice
00:00 - 01:30 - Addis Pablo & Suns Of Dub
01:30 - 03:00 - Micah Shemaiah & Infinite
03:00 - 04:30 - Dj K
04:30 - 06:00 - Dubshoock

Arena
14:00 - 16:00 - Joe67
16:00 - 17:30 - The Ugly Selectors
18:00 - 19:00 - Balkansambel
19:30 - 20:30 - Slow Flow
20:30 - 00:30 - Trident Session: Aljmex, D-tox, Kato, Kukurica, Ero Drummer
01:00 - 02:00 - Yarah Bravo
02:00 - 03:00 - Gleb & Dj Ass
03:00 - 04:00 - Komander Ground
04:00 - 06:00 - Cuker & Mikro Ft. Mário Belák (Live Sax)

 

augusztus 23.

Main Stage
12:30 - 13:30 - Superior & Foolproof Riddims
14:00 - 15:00 - Wailing Trees
15:30 - 16:30 - Moja Reč A Komplot Band
17:00 - 18.00 - The Skatalites
18.30 - 19:10 - Jah Sun & House Of Riddim
19:10 - 20:00 - Ward 21 & Marcy Chin
20:30 - 21:30 - Krs-one
22:00 - 23:00 - Chronixx & Zinc Fence Redemption
23:30 - 01:00 - Shaggy
01.30 - 02:30 - Dub Fx

Dancehall
11:00 - 12:00 - Divadlo: Seriš + Hubinský - Diagnóza: Frk!
12:00 - 14:30 - All Style Battle, T-boy Workshop, Dj Shimo, Osťo
14:30 - 15:30 - Dancehall Workshop: Aron 'MITU' & Lil Mitu Crew
15:30 - 18:00 - U-cee & Rebellion The Recaller Ft. Mortal Kombat Sound
18:00 - 18:30 - Bekim
18:30 - 21:30 - Cocoman, Dr.Kary, Messenjah, Mr.Roll Ft. Wilda Panda & Boldrik
21:30 - 22:15 - Tono S. & Beyuz
22:15 - 23:15 - Vec & Škrupo
23:15 - 00:30 - Štúdio Konečná Ft. Šaniel & Sue
00:30 - 02:00 - Weedy G
02:00 - 03:00 - Spectacular
03:00 - 06:00 - Shizzle Sound

Mungo's Station
12:00 - 14:00 - Dubapest Hifi Ft. Babystep
14:00 - 16:00 - Breezak
16:00 - 18:00 - Destination Sound
18:00 - 19:00 - Shakk-attack
19:00 - 20:00 - Lengualerta
20:00 - 21:30 - Steppa Style & Trudebwoys Sound
21:30 - 23:30 - Yt & Mungo's Hi Fi
23:30 - 01:00 - Jinx In Dub
01:00 - 02:30 - Daddy Freddy
02:30 - 04:00 - Iration Steppas Ft. Danman
04:00 - 05:30 - J Bostron
05:30 - 06:00 - Survival Session

Arena
12:00 - 13:30 - Roccaflex Kru
13:30 - 15:00 - Roots & Culture Sound
15:00 - 16:30 - Lenin Krevic
16:30 - 17:30 - G.Ras & The Chapel Jiggaz
18:00 - 19:00 - Veronikas
19:30 - 20:30 - Katka Ščevlíková
21:00 - 22:00 - Hugo Čáves Orchestra
22:30 - 23:30 - La3no Cubano
23:30 - 00:30 - Hobbits
00:30 - 02:00 - Poirier
02:00 - 03:30 - Aphrodite
03:30 - 05:00 - Dj Mocity & Belights
05:00 - 06:00 - Yanko Kral

aTEMPO.sk