24. Komáromi Napokon - A programsorozat folytatódik

24. Komáromi Napok

2015. május 2-án ismét bőséges program várja a Komáromi Napok látogatóit, gyerekprogramok, koncertek,előadások. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

Napi program

Észak-Komárom

10.00 - 19.00 Kézművesek utcája
10.00, 12.00 és 14.00 órától kézműves bemutatók és foglalkozások (Kézművesek utcája)
10.00 Nyitott nap a Vénusz Pilates Stúdióban
14.30 A Népművészet Napja
14.30 Az Ördöngős Népzenetanoda műsora
16.00 Szárnyalás - Csík János és barátai koncertje
18.00 Tükrös Zenekar koncertje (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
16.00 In Between koncert (Klapka tér)
17.30 Aylen's Fall koncert (Klapka tér)
17.30 LGT Revival koncert (Klapka tér)
20.00 Táncház a Tükrös Zenekarral (Erópa udvar, Borozó)
19.15 Jóvilágvan koncert (Klapka tér)
19.30 Memória Társulat koncert (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
21.00 Ghymes koncert (Klapka tér)
23.00 Madarak zenekar koncertje (Klapka tér)

Dél-Komárom

Mediawave Nemzetközi Film és Zenei Együttlét (Monostori Erőd)
Fenntarthatósági Napok (Jókai liget)
08.00 11.Komáromi I.V.V Túranap (Tócsárda)
09.00 Veterán Majális (Szabadság tér)
10.00 - 18.00 Természetjáró Bakancsos Klub játszóháza (Jókai liget)
10.00 Miénk a színpad! - helyi iskolások bemutatója (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
10.45 Forrás Rádió játék (Jókai Liget, Eurotrade Színpad)
11.00 Kobold Együttes családi koncertje (Jókai Liget, Eurotrade Színpad)
12.00 Üveggolyók - zenés gyermekműsor Joós Tamás énekmondóval (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
13.00 Tornádó Akrobatikus Rock and Roll Sporttáncegyesület bemutatója (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
13.45 Forrás Rádió játék (Jókai Liget, Eurotrade Színpad)
14.00 Selena Hastánc műsora (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
15.00 Zúgó Táncegyüttes műsora (Jókai liget, Borudvar)
15.00 Dirty Slippers koncertje - 10 éves ünnepi turné (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
16.00 George Boulanger és barátai koncertje (Jókai liget, Borudvar)
16.00 Black Jack Zenekar műsora (Czibor Zoltán Sporttelep, Foxconn Színpad)
16.45 Forrás Rádió Főnyeremény sorsolás (Jókai Liget, Eurotrade Színpad)
17.00 Live Guitar Project koncertje (Jókai liget, Borudvar)
17.00 Magyarock Musical Band élő koncertje (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
17.00 Kalesz Zenekar műsora (Czibor Zoltán Sporttelep, Foxconn Színpad)
18.00 Bryan Adams Roomservice koncertje (Jókai liget, Borudvar)
18.00 Norys, Bak Elit, Gross előadása (Czibor Zoltán Sporttelep, Foxconn Színpad)
19.00 - 24.00 Amatőr rock zenekarok bemutatkozása (Czibor Zoltán Sporttelep, Zúzdaplacc)
19.00 Gesztenye előadása (Jókai liget, Borudvar)
19.00 Charlie élő koncertje (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
19.00 Demonlord műsora (Czibor Zoltán Sporttelep, Foxconn Színpad)
20.00 Zolbert műsora (Jókai liget, Borudvar)
20.00 Children Of Distance élő koncertje (Czibor Zoltán Sporttelep, Foxconn Színpad)
21.00 Nosztalgia Disco DJ Tom Taylorral (Jókai liget, Eurotrade Színpad)
22.00 Bëlga zenekar élő koncertje (Czibor Zoltán Sporttelep, Foxconn Színpad)

aTEMPO.sk