A csallóközi Arizóna zenekar az év vége felé sem pihen, hisz öt koncerttel ajándékozza meg a karácsony előtti időszakban a zenekedvelőket.
A Szigorúan bizalmas turné elsőként a dunaszerdahelyi Soul Hunterben mutatkozik be november 28-án, amikor is a Zanzibár zenekarral adnak egy közös koncertet. Ezt követi egy újabb durranás, a december 11-i koncert, amikor is a magyar könnyűzene népszerű formációja a Kowalsky meg a Vegával csapnak a húrok közé Ekecsen.
A karácsony előtti hetekben két dunaszerdahelyi fellépés is vár a zenekarra: egy a városi vásári hangulatban, a második pedig egy akusztikus évzáró, amely előtt még Budapesten is zenél az Arizóna.
A csapat ezt követően stúdióba vonul, hogy jövő év elején új lemezzel térjen vissza, amelynek előfutára még idén hallható lesz. A Szigorúan bizalmas című dal ugyanis egy hónap múlva kerül bemutatásra, de a forgatáson készült képek már most is elérhetőek.
ATEMPO.sk
fotó: Érsek Monika
Támogass minket!
Támogasd a 10 éves ATEMPO.sk-t, ha tetszik, amit csinálunk és szeretnéd, hogy további tartalmak készüljenek, még több információ, beszámoló, interjú, esemény jelenjen meg felületeinken. Támogatásoddal a jövőben is szolgálhatjuk a közösségünket. Köszönjük!