Új klippel és dallal jelentkezett a Kárpátia zenekar Tanya csak egy van címmel. Ez az augusztus 20-án megjelenő Bátraké a szerencse című album harmadik bemutatkozó dala.
A dalról így írnak: Itt egy vidám hangvételű dal a tanyáról, ami a magyar vidék kivesző félben lévő sajátossága. Támogatás és védelem alá kellene, hogy essen ez az életforma, ez a mesevilág, amit csak akkor tud felfogni bárki is, ha pár napot van szerencséje eltölteni egy még működő tanyán.
ATEMPO.sk
Támogass minket!
Támogasd a 10 éves ATEMPO.sk-t, ha tetszik, amit csinálunk és szeretnéd, hogy további tartalmak készüljenek, még több információ, beszámoló, interjú, esemény jelenjen meg felületeinken. Támogatásoddal a jövőben is szolgálhatjuk a közösségünket. Köszönjük!