XXV. Váci Világi Vigalom – Részletes program

2017. július 21-e és 23-a között kerül megrendezésre a jubileumi XXV. Váci Világi Vigalom. A rendezvény ideje alatt lesznek állandó kiállítások, kézműves bemutató és kézművesek utcája, gyermekudvar, vízipark, kutyás bemutató és természetesen gazdag zenei műsor. A programok ingyenesek. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

 

Program

Július 21. (péntek)

16.30 Toronyzene /Székesegyház/
17.00 Nyitóhangverseny /Székesegyház/
Vác Civitas Szimfonikus Zenekar és a Vox Humana Énekkar, vezényel Sándor Bence
17.45 Hagyományőrző felvonulás /Konstantin tér/
18.00 Szőllősy Nóta Show – Felvidéki Mulatós Sanci és barátai /Március 15. tér/
18.00 Acoustic Rock Jam /Zenepavilon színpad/
19.00 Hagyományőrzők bálja – házigazda Ónodi Béla /Görög templom udvara/
19.00 A Váci Ifjúsági Fúvószenekar koncertje /Március 15. tér/
20.00 Acoustic Tours /Zenepavilon színpad/
20.00 Jazz Steps Band /Március 15. tér/
20.00 Ocho Macho /Duna-parti nagyszínpad/
22.00 Utcabál a Derby zenekarral /Zenepavilon színpad/
22.00 Papp-Sárdy N.B.B. /Március 15. tér/
22.00 Vad Fruttik /Duna-parti nagyszínpad/
23.30 Utcabál a Pedrofon zenekarral /Március 15. tér/

 

Július 22. (szombat)

10.00 Kézműves foglalkozás /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
11.00 Karate bemutató /Zenepavilon színpad/
13.00 Váci Gyöngyszemek – roma hagyományok /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
13.00 SunnyBoy /Zenepavilon színpad/
14.00 Körutazás a görög népzene világában /Március 15. tér/
14.00 Gyermekudvar, népi játszótér /Görög templom udvara/
15.00 A Girenai és a Sintuola népitánc együttesek műsora /Zenepavilon színpad/
15.00 Katica Vigalom /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
16.00 Alma együttes /Március 15. tér/
16.00 Silverstar: Madonna - Her Story /Zenepavilon színpad/
16.00 Csuka Ágnes Karolina zongorakoncertje /Zeneiskola/
16.00 Zsurzs Kati: Abigél útja - A beszélgetést vezeti: Matkovich Ilona /Püspöki Palota nagyterme/
17.00 A deákvári Naszály és Cindróka gyermek táncegyüttesek táncházzal egybekötött műsora /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
17.00 Az Antonio Vivaldi Kamarazenekar koncertje /Evangélikus templom/
18.00 Egyedül nem megy – avagy egy klasszikus kamarazenei koncert /Zeneiskola/
18.00 Kitti Live együttes /Március 15. tér/
18.00 Arany-mesék /Széchenyi utca/
18.00 Countaktus Country /Zenepavilon színpad/
18.00 A Vox Humana Énekkar hangversenye, vezényel Sándor Bence /Ferences templom/
18.00 TDT - Táncshow /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
19.00 Panoráma együttes /Curia Borház udvara/
19.00 Artistocrats: A szenvedélyes kora barokk /Fehérek temploma/
20.00 Stardust /Duna-parti nagyszínpad/
20.00 Kisfaludy Károly: A kérők /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
20.00 AK26 /Zenepavilon színpad/
20.00 Szent Cecília Kórus /Székesegyház/
20.00 Radics Gigi /Március 15. tér/
22.00 Eliza Bliss Koncertshow /Március 15. tér/
22.00 Demjén Ferenc koncert /Duna-parti nagyszínpad/
22.00 Man-Diner zenekar /Zenepavilon színpad/
23.00 Crockodeal koncert /Március 15. tér/
24.00 VVV party DJ Monoval /Duna-parti nagyszínpad/

 

Július 23. (vasárnap)

10.00 Kézműves foglalkozás /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
10.00 Héterdőn innen és túl - Családi koncert a Katáng zenekarral /Zsinagóga/
11.00 Buborék Show /Zsinagóga/
11.00 Bednarik Anasztázia DLA orgonaművész hangversenye - A barokk orgonamuzsika gyöngyszemei - a folytatás /Ferences templom/
11.30 Vízipark – játék (21 óráig) /Görög templom udvara/
14.00 Kettes parafráz - ukrán zenei együttes /Március 15. tér/
14.00 Majdnem csak musical - 5 éves a Parlando Színház Társulata /Zeneiskola/
15.00 IV. Kistérségi Hagyományőrző Gálaműsor /Március 15. tér/
15.00 Tánccipőbe bújt álom /Zenepavilon színpad/
15.30 Black Time /Zenepavilon színpad/
16.00 Rák Béla Combo /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
17.00 Nyár, tánc, szerenád -a Váci Harmónia Kórus önálló koncertje /Zeneiskola/
17.00 Hortus M. Singers /Evangélikus templom/
17.00 Brassdance /Március 15. tér/
17.00 Zephyr /Zenepavilon színpad/
18.00 Lachegyi Máté Trio /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
19.00 Il Carnevale Italiano /Evangélikus templom/
19.00 Polarys együttes /Curia Borház udvara/
19.00 Káosz Központ /Duna-parti nagyszínpad/
19.00 ZZ Copy /Zenepavilon színpad/
19.30 Kelemen Kabátban /Március 15. tér/
20.00 Carl Orff: Carmina Burana /Konstantin tér/
20.00 Rafael Mário Trió feat. Fehér Lili /Pannónia Ház DDC Művészetek udvara/
21.00 Pálinkás Gergely és zenekara, vendég Fekete István trombitaművész /Március 15. tér/
21.00 Atomkutya /Zenepavilon színpad/
21.15 Polgármesteri záróbeszéd /Konstantin tér/
21.30 Edda Művek /Duna-parti nagyszínpad/
22.00 Tripolis /Zenepavilon színpad/
23.00 Tűzijáték - az Edda koncert után

 

Kísérőprogramok

A Margaréta Kávéház és a Megcsí-Pipi közös programja

Július 21. péntek, 20.30 Kolipka Évi és Pálinkás Gergely duó
Július 22. szombat 20.30 Swing Business: Kovács Dóri ének, Lantos Balázs zongora duó

Music Garden

Július 21. péntek 20.30 Fellépők: Hornyák Balázs - fuvola és Kiss Julianna - zongora
Július 22. szombat 13.30 A Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny legfiatalabb magyar győzteseinek zongorakoncertje
Július 22. szombat 15.30 A Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny magyar győztesének családi zongorakoncertje
Fellépnek: Farkas Lili, Várnagy Andrea & Farkas Zsolt (négykezes)
Július 22. szombat 17.30 A római „7th International Competition Youth Academy Award 2017” győzteseinek zongorakoncertje
Július 22. szombat 19.00 Yamanaka Ayumu (Japán) zongorakoncertje
Július 22. szombat 20.30 A Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny külföldi győztesének zongorakoncertje

ATEMPO.sk