36. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor – Részletes program

36. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor – Részletes program

2017. augusztus 25-e és 30-a között rendezik meg a 36. Gímesi Művelődési Tábort és Gólyatábort. A szervezők idén is színes programmal várnak minden érdeklődőt.

 

Program

Augusztus 25. (péntek)

14.00 Találkozás a nyitrai vonatállomás előtt és indulás Gímesre
15.00 Regisztráció, elszállásolás
16.30 A 36. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor megnyitója
16.45 Ismerkedés a TANDEM-mel
17.15 A táborozók csapatokra osztása
17.30 Egyetemi városok szerinti foglalkozás
18.30 Választható foglalkozások
19.00 Vacsora a tábortűz körül
20.00 Szeleczki Mónika – Pajzán meseest
21.00 Tűzfújás, Szervezők bemutatkozása
22.00 Buli hajnalig – Keszler Gergely – DJ

 

Augusztus 26. (szombat)

07.00 Ébresztő
07.30 Reggeli torna
08.00 Reggeli
09.00 Előadás: Szekeres László - A Nyitrai KFE Közép-európai Tanulmányok Karának dékánhelyettese
09.30 Bemutatkozik a Diákhálózat
10.00 Egyetemi városok szerinti foglalkozás
11.00 Előadás: Tudományos diákélet az egyetemen - Felvidéki Tudományos Diákköri Konferencia, SzakGyak
12.00 Ebéd
13.00 Előadás: Jánk István – Nyelvi diszkrimináció
14.00 Választható foglalkozások
14.30 Zászlófestés
16.00 Csapatok bemutatkozása
18.00 Vacsora
19.00 Színház: Bandor Éva, Olasz István – SZER+ELEM+EZ?
21.00 Táncház a Gereben zenekarral
23.00 Buli hajnalig – Keszler Gergely – DJ

 

Augusztus 27. (vasárnap)

07.00 Ébresztő
07.30 Reggeli torna
08.00 Reggeli
09.00 Előadás: Az irodalom visszavág – Laboda Róbert, Szászi Zoltán, Németh Zoltán
10.30 Csapatjáték: MÉTA
12.30 Ebéd
13.30 A Nomád sörfőzde előadása
14.30 Választható foglalkozások
16.00 Előadás: Puzsér Róbert – Gyermekkorunk traumatikus meséi
18.00 Vacsora
19.00 Egyetemi városok szerinti foglalkozás
21.00 Előadás: Corvus Csillagászati Egyesület – Nagy Sándor
22.00 EndOrFin zenekar
23.30 Buli hajnalig DJ Peterrel

 

Augusztus 28. (hétfő)

07.00 Ébresztő
07.30 Reggeli torna
08.00 Reggeli
09.00 Kaszmán-Saróka Liliána – Időgazdálkodás vagy produktivitás?
10.00 Csapatjátékok
12.00 Ebéd
13.00 Választható foglalkozások
14.30 Filmvetítés
17.00 Slam Poetry – Csider István Zoltán, Pion István, Basch Péter és a Slam Poetry Felvidék tagjai
18.00 Vacsora
19.00 Estendøn zenekar
22.00 Buli hajnalig DJ Peterrel

 

Augusztus 29. (kedd)

07.00 Ébresztő
07.30 Reggeli torna
08.00 Reggeli
09.00 A Kétnyelvű Dél-Szlovákia mozgalom aktivistáinak előadása a kétnyelvűségről
10.00 Választható foglalkozások
10.30 Előadás: A külföldön való tanulás lehetőségei
11.30 Ebéd
13.00 Csapatjáték: Túra a várhoz
18.30 Vacsora
19.30 Kopjafaállítás
20.00 Avatás
22.00 ZSEB zenekar
23.30 Buli hajnalig DJ Peterrel

 

Augusztus 30. (szerda)

07.30 Ébresztő
08.00 Reggeli
10.00 Indulás haza

ATEMPO.sk