28. Komáromi Napok - zenei program - péntek

28. Komáromi Napok

2019. április 26-án, pénteken folytatódnak a Komáromi Napok, mely a két Komárom (Észak- és Dél-Komárom) közös ünnepsége. Az esemény több helyszínen kerül megrendezésre. Belépés díjtalan (kivéve néhány rendezvényt). Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

LETÖLTHETŐ A PROGRAMFÜZET

az ERŐDFESZT programja

 

ZENEI PROGRAM

Április 26. (Péntek)

11.00 Komáromi Napok megnyitó /Szabadság tér/
16.45 Bönde Richard & Litauszki Pali koncertje /Borok utcája színpad/
17.00 Komáromi modern táncklubok délutánja /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
17.00 A Niki dance &sport klub társastánc bemutatója
17.30 A Junior Club modern tánc műsora
17.30 Egressy Fúvószenekar Komárom nyitókoncertje /Bridgestone Nagyszínpad/
17.45 Emmer Péter lemezbemutató koncertje /Klapka tér – Nagyszínpad/
18.00 Blues Walkers koncert /Mylan Partysátor/
18.00 Ünnepi nyitó hangverseny a komáromi csata 170. évfordulója alkalmából /Duna Menti Múzeum - Kultúrpalota/

Belilczay vonósnégyes, Derzsi György, Domahidy László, Kalmár Zsuzsanna, Vox Femina, Concordia Vegyeskar

18.30 Luisville Story koncert /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
19.00 Karaoke est /ControlVR Game Room/
19.00 Neoton Família Sztárjai koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
19.00 Magyar Lovas Színház: 15 éves Gála /Magyar Lovas Színház/

Szereposztás (tervezet) Bucsi Annamária, Fehér Nóra, Deák Fruzsina, Kecskés Tímea, Vörös Edit, Bányoczky Nóra, Baranyai Annamária, Derzsi György, Vadkerti Imre, Kovács Koppány, Kósa Zsolt, Szabó Gyula Győző, Sándor Dávid, Cselepák Balázs, Sipos Imre, Zayzon Csaba, Ágoston Máté, Csordás Ákos, Geri Tamás , Kiss Zsolt, Barabás-Kiss Zoltán, Rancsó Dezső, György -Rózsa Sándor

19.20 Lukáš Adamec & band koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
19.30 Corelosa koncert /Mylan Partysátor/
19.45 Borbély Károly koncertje: Rég nem hallott dalok /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
21.00 Ismerős Arcok koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
21.00 SweetHell Rock Band koncert /Mylan Partysátor/
21.30 Vincze Lilla és zenekara koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
22.30 Olivérsky Band koncert /Borok utcája - színpad/
22.30 Miller /Mylan Partysátor/
23.00 Szecsei /Mylan Partysátor/
00.00 Bárány /Mylan Partysátor/
01.30 Miller /Mylan Partysátor/
02.00 Yamina /Mylan Partysátor/
03.00 Willcox /Mylan Partysátor/

 

Április 27. (Szombat)

A NÉPMŰVÉSZET ÜNNEPE /Tiszti Pavilon - udvar/
10.00 Gyermekfoglalkozások: kézműveskedés, rajzolás, körhinta
10.00 Hárompatak gyermektáncház
10.30 Játszóház Méhes Katával
14.30 Bognár Szilvia: Titoktok - családi/gyermek koncert
16.00 A zselízi Apró Kincső Gyermek és Kincső Ifjúsági Néptáncegyüttesek Nem csalás, nem ámítás c. műsora
17.30 A nagyidai Ilosvai Selymes Péter Néptáncegyüttes Sorsdöntő párhuzamok c. műsora
18.00 Rendhagyó prímástalálkozó

09.30 Tatai Református Egyházmegye XXIX. Kórustalálkozója /Szőnyi Református Templom/
10.00 Aranyudvar mesezenekar /Bridgestone Nagyszínpad/
11.00 Tavaszi Tánckupa /Bridgestone Nagyszínpad/
11.00 Bábuci Bábszínház: A legfurcsább ágyú – bábelőadás /Játszudvar/
12.00 Koncert és jam a zeneiskola lépcsőjén /Művészeti Alapiskola/
12.00 Liquid Picnic & RÉVolution /Rév – A Magyar Kultúra Háza/
14.00 Lui Bűvész interaktív gyerekműsora /Játszudvar/
15.00 Bindi Bollywood tánccsoport műsora /Bridgestone Nagyszínpad/
15.00 Band of Streets koncert /Borok utcája - színpad/
15.30 "Az év komáromi sportolója 2018" díjak ünnepélyes átadása /Klapka tér – Nagyszínpad/
15.45 Brigetio Bellydance hastánc előadás /Bridgestone Nagyszínpad/
16.00 Füzi Rozi: Mirkó királyfi – gyermekműsor /Játszudvar/
16.00 Paul Litz Quartet feat Gabriel Jonáš koncert /Borok utcája - színpad/
16.00 Találkozz a népszerű streamerrel, Zsozéatyával! /Klapka tér - Zichy pont/
17.00 The Queen Show /Klapka tér – Nagyszínpad/
18.00 Vox Femina 40 éves jubileumi koncertje /Jézus Szíve Katolikus Templom/
18.00 Pataki Művek koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
18.30 Hodek Dávid Band és a „Nerieš” koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
19.00 Edda Művek koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
19.00 Magyar Lovas Színház: 15 éves Gála /Magyar Lovas Színház/

Szereposztás (tervezet) Bucsi Annamária, Fehér Nóra, Deák Fruzsina, Kecskés Tímea, Vörös Edit, Bányoczky Nóra, Baranyai Annamária, Derzsi György, Vadkerti Imre, Kovács Koppány, Kósa Zsolt, Szabó Gyula Győző, Sándor Dávid, Cselepák Balázs, Sipos Imre, Zayzon Csaba, Ágoston Máté, Csordás Ákos, Geri Tamás , Kiss Zsolt, Barabás-Kiss Zoltán, Rancsó Dezső, György -Rózsa Sándor

19.00 Támadás Egy Idegen Bolygóról koncert /Mylan Partysátor/
20.15 Margaret Island koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
20.30 Elit Osztag koncert /Mylan Partysátor/
21.30 Piramis koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
22.00 LGT Revival Band koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
22.30 Bedecs b2b Bagó /Mylan Partysátor/
23.30 Antonyo /Mylan Partysátor/
01.00 Newik /Mylan Partysátor/
02.30 Free /Mylan Partysátor/

 

Április 28. (Vasárnap)

10.00 Néptánc Feszt /Bridgestone Nagyszínpad/
10.00 Kemence Bábcsoport: Zöld Péter – bábelőadás /Játszudvar/
11.30 Tücsökszabi Móka - interaktív gyerekkoncert /Játszudvar/
14.00 Kisvirág Bábcsoport: A szeretetre vágyó süni – bábelőadás /Játszudvar/
14.15 Benes Ildikó és Pőthe István zenés műsora /Borok utcája - színpad/
14.30 Kis Fúvószenekarok koncertjei /Tiszti Pavilon - udvar/
15.00 Zene – Barátság Népzenei Fesztivál /Szőny, Petőfi Sándor Művelődési Ház/
15.15 Ölveczky András műsora /Borok utcája - színpad/
16.00 Színes feketerigó – interaktív gyerekműsor /Játszudvar/
16.15 Bernáth Tamás műsora /Borok utcája - színpad/
16.30 Dori’s day koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
17.00 „Szórakozzunk együtt!” a Városi Nyugdíjas Klub vidám műsora /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
17.30 Phoenix RT koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
18.00 Crazy Little Queen Tribute Band koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
18.00 A Komáromi Kamarazenekar ünnepi hangversenye a komáromi Csemadok 70. évfordulójának tiszteletére /Tiszti Pavilon - díszterem/
19.00 Memória Társulat koncert /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
19.00 Peter Cmorík & Band koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
19.00 Magyar Lovas Színház: 15 éves Gála /Magyar Lovas Színház/

Szereposztás (tervezet) Bucsi Annamária, Fehér Nóra, Deák Fruzsina, Kecskés Tímea, Vörös Edit, Bányoczky Nóra, Baranyai Annamária, Derzsi György, Vadkerti Imre, Kovács Koppány, Kósa Zsolt, Szabó Gyula Győző, Sándor Dávid, Cselepák Balázs, Sipos Imre, Zayzon Csaba, Ágoston Máté, Csordás Ákos, Geri Tamás , Kiss Zsolt, Barabás-Kiss Zoltán, Rancsó Dezső, György -Rózsa Sándor

20.00 Kowalsky meg a Vega koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
20.45 Bikini koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/

 

Április 29. (Hétfő)

11.00 Monotinik: Fura – előadás, nem csak tiniknek (12 éves kor felett) /Jókai Mozi/
16.00 Egressy Béni emléktáblájának megkoszorúzása születésének 205. évfordulója alkalmából a Jókai Egyesület szervezésében /Tó utca/

 

Április 30. (Kedd)

09.00 Alap- és zeneiskolás tanulók zenés-táncos programja /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
16.30 Lehár Ferenc szobrának koszorúzása születésének 149. évfordulója alkalmából /Lehár park/
17.00 A Komáromi Művészeti Alapiskola és az Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola közös hangversenye /Duna Menti Múzeum - Kultúrpalota/
17.00 Színház… vagy amit akartok - Interaktív színházi kiállítás és játék /Creative Art Studio/
17.30 Hamupipőke és a dagadt egér – zenés diákszínház /Matica slovenská székháza/

 

Május 1. (Szerda)

ÖREGVÁR NAP /Öregvár - bejárat aVillanytelepi útról/

10.30 Babuci Színház: Szuronyfi Szaniszló és a legkisebb ágyú - bábelőadás
11.00 E pluribus unum zenei egyesület: Török – magyar háborúk; szlovák nyelvű zenés elbeszélés
13.00 Écsi Gyöngyi: Mese a teremtésről - zenés bábjáték
15.00 Csavar Színház: A helység kalapácsa

16.00 CAPELLA koncert /Menház – zsinagóga/
16.00 „Taľafatky” - a„Slovenskí rebeli” társulat zenés-táncos színházi előadása /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
19.30 A trencséni„Nadšenci” néptáncegyüttes műsora /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/

EZ, ATEMPO.sk