26. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán - szombati program

26. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán - részletes program

2019. június 29-én, szombaton folytatódik a 26. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán, az Öreg-tó körül. Hazánk legnépszerűbb zenekaraival, külföldi fellépőivel, vásárral, tűzijátékkal, hatalmas gasztronómiai kínálattal, valamint különleges és színes kulturális-, virág-, sport- és gyermekprogramokkal várnak a szervezők minden kedves érdeklődőt.

3 napos belépő elővételben 2700 forint, a helyszínen 3000 forint, 1 napos elővételben 2400 forint és Tata kártyával a helyszínen, 3 napos 1500 forint. A fesztivál 12 éven aluli gyerekek-, illetve NOE kártyával rendelkezők számára ingyenes.

 

Program

Június 29. (szombat)

Otto Fuchs Nagyszínpad

17.30 - 18.30 Primrose Paradise
19.30 - 21.00 Margaret Island
21.15 - 21.30 Dj Dominique
21.30 - 23.00 Lord
23.30 - 24.00 Dj Dominique
00.00 - 01.20 Paddy and the Rats

Grundfos Várszínpad

14.00 - 14.30 Gútai Harmónia néptáncegyüttes
15.00 - 15.45 Csámborgó
18.30 - 20.00 Benkó Dixieland Band
21.00 - 22.00 Pankastik
22.00 - 22.15 Tűzijáték az Öreg-tavon

Borudvari Pódium

16.00 - 17.30 Scotch & Coke
22.15 - 23.15 Kifordítva
23.15 - 00.15 Dynamite Dudes
00.15 - 03.00 Lovas Retro Disco - Kettler, Arany, Korcsok

24 Óra Hazai Pálya Színpad

11.30 Talentum Gimnázium programja
12.00 - 12.45 Hajnaltánc
13.15 - 13.45 TRG Big Band
14.30 - 15.00 Dancing Feet
15.30 - 16.15 JUMP
16.30 - 17.15 Elite Dance
17.30 - 18.15 Hazai Pályán (Pap Nóra, Király Máté és Szabó Dániel)
19.00 - 20.00 Légió
20.30 - 21.15 Scage
22.15 - 23.30 Amber Jack
00.30 - 02.00 Egyéb Veszély

Just & Nahrin Szipi Pódium

10.45 - 11.15 Naszályi Mazsorettek
13.00 Bűbáj kacsafutam eredményhirdetés
14.15 - 15.00 Ákom-Bákom Bábszínház: Csizmás Kandúr
15.30 - 16.30 Iszkiri zenekar

Kemma.hu AREA 51 Színpad

14.00 - 15.00 Czaun
15.00 - 16.00 David Väx
16.00 - 17.00 Ruiz
17.00 - 18.00 El Nino /Progressive Zone/
18.00 - 19.00 Yan'oh /Progressive Zone/
19.00 - 21.00 Sharpy aka Terrence Sharp /AREA 51/
21.00 - 23.00 Kaszy /AREA 51/
23.00 - 01.30 Makszim Bros
01.30 - 03.00 Mark Gasparik /AREA 51/

 

Június 30. (vasárnap)

Otto Fuchs Nagyszínpad

14.00 - 15.15 A Magyarock Musical Band és Mészáros Árpád Zsolt koncertje
16.00 - 17.15 Emmer Péter Band „ Memento” lemezbemutató koncertje
18.00 - 19.15 Pápai Joci
20.00 - 21.15 Smooth Jazz Brothers és Charlie
21.15 - 21.45 Horváth Charlie

Grundfos Várszínpad

14.00 - 15.00 Vasvarjú
16.00 - 17.00 Helló Pisti
17.00 - 17.15 Fesztiválzáró
18.00 - 19.00 Cserháti Zsuzsa emlékest Kratelli Josephine előadásában
Kísér: Molnár Győrgy Lyra díjas harmónikaművész és zenekara

Borudvari Pódium

20.45 - 22.45 Gerecse Party zenekar

24 Óra Hazai Pálya Színpad

13.30 - 14.00 Bányász Mazsorett
17.00 - 18.00 Primavera - Nagycsoport
19.00 - 20.00 SugarDaddiz
20.30 - 21.45 Blues Company

Just & Nahrin Szipi Pódium

10.15 - 11.00 Nizsai Dániel bábelőadása: Pulcinella éneke
15.15 Primavera - gyermekcsoport
13.00 Bűbáj kacsafutam eredményhirdetés
14.00 - 15.00 Hahota Gyermekszínház: A brémai muzsikusok
15.30 - 16.30 Zsebsün zenekar

Kemma.hu AREA 51 Színpad

14.00 - 15.00 Czaun
15.00 - 16.30 Mark Gasparik /AREA 51/
16.30 - 18.00 Sharpy aka Terrence Sharp /AREA 51/
18.00 - 20.00 Kaszy /AREA 51/
20.00 - 23.00 Makszim

ATEMPO.sk