II. Ipoly Feszt – szombati részletes program (Magyarország)

II. Ipoly Feszt – szombati részletes program (Magyarország)

2021. június 19-én, szombaton folytatódik a II. Ipoly Feszt-re 12 helyszínen, a határ mindkét oldalán. Száznál is több ingyenes programmal készülnek a szervezők.

Legendás előadók műsora, családi programok, templomi hangversenyek, igényes gyermekműsorok, képzőművészeti kiállítások, vízi és természetjáró túrák várják az érdeklődőket. A programokat gasztronómiai és kézműves termékek változatos és bőséges kínálata teszi teljessé.

 

Részletes program 

Június 19. (Szombat)

SZOB

10.00 Focitorna olimpikonokkal, sportolókkal - Boczkó Gábor Gyula, Deák Bárdos Mihály, Kálnoki Kis Attila, Kristóf András, Szanyó Károly /Focipálya/
10.00 18 óráig Játékok Palotája - népi játékok, kézműves foglalkozások /Duna-part csónakház/
11.00 Bányatelep utca és Homokdűlő utca kereszteződésénél felállított csillén emléktábla-avatás /Bányatelep u, Homokdűlő u./
13.00 Sárkányhajózás /Duna-part/
14.00 Hórihorgas Hujákolók - Gólyalábas Társulat /Duna-part/
15.00 SaKKorzó a Szobi SC Sakk Szakosztállyal /Széchenyi sétány kast. alatti szak./
15.00 Lúdas Matyi interaktív mesejáték gyerekeknek /Evezősház melletti füves terület/
15.00 Szurkoljunk együtt! Magyaroszág–Franciaország EB-mérkőzés kivetítése a Lukács és Tamás Kft. közreműködésével /Duna-part/
18.00 Bon-Bon koncert /Duna-part/
21.00 Follow The Flow koncert /Duna-part/
23.00 Spigiboy /Duna-part/

Kísérő program: EFI Iroda egészségsátor

 

IPOLYDAMÁSD

10.00 Főzőverseny /Közösségi Ház alatti telek/
10.00 Családi kenutúra a vadregényes Ipolyon /Ipoly-part/
11.00 Vác Civitas Szimfonikus Zenekar koncert /Katolikus templom/

Szabadtéri színpad
12.30 Megnyitó - TérZene - Vác Civitas Szimfonikus Zenekar
13.00 Langaléta Garabonciások
14.00 Magyar Népmese Színház
14.45 Kiflihajó
15.30 Polgár Péti műsora
16.15 Judit & Maffia Swing
17.00 MADE IN Zenekar
18.30 Zártosztály
21.00 Deák Bill Gyula
23.00 Nemcsak Berry

Folyamtos programok: Kézműves - és kirakodó vásár, Ugrálóvár, Tombola, Élményautózás Tomán Gyöngyi roncsderbi versenyautójával az Ipoly parton

 

MÁRIANOSZTRA

Faluház
09.00 Palacsintasütés, kenyérlángos készítés, krumplibaba sütés - Túra (Kopasz-hegy, Só-hegy, Nagyirtáspuszta, Bezina-völgy)
10.30 Langaléta Garabonciások
13.30 Csernik Szende székely mesemondó előadása
14.30 TérZene - Vác Civitas Szimfonikus Zenekar
15.30 Magyar Népmese Színház

Pálosok tere
17.00 Szentmise - az Eucharist zenekar közreműködésével
18.00 Szabó Balázs (gospelzenész)
19.00 Andelic Jonathan JOTA feat Fóris Rita
20.00 Eucharist & Mező Misi

Kísérő programok: lufihajtogatás, börtönmúzeum ingyenesen látogatható 10 – 18 óráig

 

VÁMOSMIKOLA - Szabadidőközpont

10.00 Ugrálóvár, trambulin, íjászkodás, Csernyik Szende székely mesemomndó előadása
11.00 Harci bemutató
13.00 Retro motorbicikli bemutató
15.00 Streetfighter bemutató
17.00 Tom White
19.00 Rockin’Rockcats
21.00 Blues Company

 

NAGYBÖRZSÖNY

Szent István-templom
10.00 Szentmise
11.00 Kamarazene Bogányi módra

Szabadtéri színpad
14.00 Kemencei Hagyományőrző csoport
14.30 Naszály Cindróka Néptáncegyüttes
15.00 Langaléta Garabonciások
16.30 „Holnap hajnalig” - Operett-Musical Voices társulat
17.30 Börzsi Tánccsoport
19.00 Váci Ifjúsági Fúvószenekar
21.00 Kovács Nóri és Zenekara

Kísérő programok: Helyi termékes vásártér, egészségsátor, horgásztó és horgászverseny, kiállítás, kemencék, pincék látogatása, solymász bemutató

 

PERŐCSÉNY

10.00 Természetvédelmi előadás
11.00 Öko-túra: 3 órás könnyű természetismereti túra, indulás a főtérről, érkezés az Együd Árpád közösségi színtérre
16.00 Csernik Szende /Tájház udvara/
17.00 Lóca Együttes /Tájház udvara/
18.00 Déryné Program - Végy karjaidra idő /Művelődési ház/
20.00 Deejay Sabby /Művelődési ház/

Kísérő programok:
10.00-14.00 főzőverseny - Művelődési ház
16.00-18.00 palacsintasütő verseny

 

KEMENCE

09.00 Hazajáró – túra /Gabó Fagyizó/
13.20 Megnyitó /Kemencei Vasútmúzeum/
13.30 Kemencei Kisbence Óvoda, a Szobi Fekete István Ált. Isk Kemencei Tagiskolájának műsora /Csarnavölgyi úti telephelye/
14.00 Langaléta Vándormuzsikusok
15.00 Kemencei Hagyományőrzők, Cserháthalápi Kéknefelejts Dalkör, Szalkai Rikkancsok, Százdi Citerazenekar, Cserháthalápi Csipkerózsa Hagyományőrző Csoport, Wilden Rosen Táncegyüttes, Ajaki Pántlikás Népdalkör
17.30 Készenléti Rendőrség Fúvószenekarának műsora
19.30 New Level Empire együttes koncertje
21.00 Dj Denny Team - disco éjfélig

Kísérő programok: ugrálóvár, arcfestés, buboréklabdák

 

KÓSPALLAG - Sportpálya

10.00 Lovas rönkhúzó verseny
11.00 Lovas rönkhúzó verseny - Színpadon: Szlovák Nemzetiségi Nap
12.00 Lovas rönkhúzó verseny - Színpadon: Szokolyai Dalárda
13.00 Csikós bemutató
14.00 Lovas rönkhúzó verseny - Színpadon: Burik Róbert gyermekműsorai
15.00 Képzőművészeti kiállítás - Berta Dániel seprűgitáros /Művelődési Ház/
15.00 Lanou
16.30 Eredményhirdetés
17.15 Tombola
17.30 Kismarosi Táncegyüttes és Kunos Tamás
19.15 Los Orangutanes
20.30 Groovehouse
21.45 Mindigmás
23.30 Retro Disco

EZ, ATEMPO.sk