Gombaszögi Nyári Tábor 2022-ben is – csütörtöki zenei-színházi program

Gombaszögi Nyári Tábor 2022-ben is – részletes zenei-színházi program

2022. július 14-én, csütörtökön folytatódik a Gombaszögi Nyári Tábor újabb évada a gombaszögi kempingben (Gömör - Szalóc település), ahol koncertek, előadások, csapatjátékok és még sok minden más várja az érdeklődőket.

Presser Gábor és Ákos is koncertet ad Gombaszögön

Nem csak a népművészet szerelmeseit várja Gombaszögön a Folkszöglet – részletes program

Fókuszban a Folkszöglet, sok hazai zenekar, közönségtalálkozók a Korona Színpadon – Bokor Réka Gombaszög zenei kínálatáról

Egykutya, Beatles dalok, Slam Poetry, improvizáció – Színes, nagyon finom és nyári a gombaszögi Pajtaszínház műsora

Napi Tempó – Esti koncertek előtt pörgeti majd a hangulatot az ATEMPO Gombaszögön

A rendezvény az aktuális óvintézkedések betartása mellett kerül megrendezésre.

 

A zenei-színházi program 

Július 14. (csütörtök)

12:00 – 13:00 Jó ebédhez szól a nóta - muzsikál az Aylen´s Fall /Pajtaszínház/
13:00 – 14:00 Gombaszögi Zengedező - közös éneklés Bárdos-Simon Katalinnal. Palóc népdalok /Korona/
14:00 – 15:30 Gaudium régizenei együttes /Korona/
15:00 – 16:15 Kiss Csaba: De mi lett a nővel? (City Reboot) /Pajtaszínház/
Játszák: Culka Ottó, Szabó Viktor és Olasz István
15:30 – 17:00 Kalotaszegi legényes workshop és tánctanítás - Házigazdák: Baráth Kitti, Konkoly László, Domján Deni, Domján Máté, muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
15:30 – 16:00 Gorlo Volka: Lírai power pop a farkas torkából - a Gorlo Volka zenekar tagjaival Juhász Katalin, az Új Szó kultúra rovatának munkatársa beszélget. /Korona/
16:00 – 17:30 Napfonat /Korona/
16:00 – 17:30 DAV3N /Szoba Chill/
17:00 – 17:30 The Butchers: Létezik-e szlovákiai magyar blues? - A somorjai The Butchers zenekar tagjaival Juhász Katalin, az Új Szó kultúra rovatának munkatársa beszélget. /Korona/
17:30 – 19:30 Dr.TaO and Shmo /Szoba Chill/
18:00 – 18:30 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó az Eleven Költők zenekarral /Korona/
18:00 – 19:30 Slam poetry és Open mic - Előad: Gyenge Veroni, Kemény Zsófi, Pion István, Csider István Zoltán /Pajtaszínház/
18:30 – 20:00 Nagy Csomor András és zenekara (koncert) /Folkszöglet/
19:00 – 19:50 Cornfield Kids /Szifon terasz/
19:30 – 21:00 Dilemma /Szoba Chill/
20:00 – 21:00 Eleven Költők Társasága /Kocsmakert/
20:00 – 22:00 Savbúvár trio majd Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaark techno settje - Zenei blokk a SNITT-el /DH Móló/
20:00 – 21:15 Gorlo Volka /Szifon terasz/
20:30 – 22:00 Tükrös zenekar (koncert) /Folkszöglet/
21:00 – 22:30 Dj Zöld /Szoba Chill/
21:00 – 22:30 Carson Coma /Csemadok-stage/
22:30 – 00:00 Góbé (koncert) /Folkszöglet/
22:30 – 23:30 The Butchers /Kocsmakert/
22:45 – 00:00 gomoly /Szifon terasz/
23:00 – 00:00 Varkocs /Szoba Chill/
23:45 – 01:00 Lazarvs /Gombaszög/
23:55 – 01:25 Táncház - Házigazdák: Baráth Kitti, Konkoly László, Domján Deni, Domján Máté, muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
00:00 – 02:00 Bergi /Szoba Chill/
00:30 – 01:30 Bözsi karaoke a Szifon teraszon - MÁSODIK ELŐDÖNTŐ - énekeld el barátaidnak a kedvenc számodat.
01:00 – 03:00 DJ Peter /Kocsmakert/
02:00 – 04:00 Darth Péter /Szoba Chill/
04:00 – 06:00 Psycho /Szoba Chill/

 

Július 15. (péntek)

10:00 – 11:30 Gorbacsov titkai - Miért dúl a háború Ukrajnában? Zolcer János könyvbemutatója /Kocsmakert előadó/
12:00 – 13:00 Jó ebédhez szól a nóta - muzsikál a The Beat This (Beatles dalok) /Pajtaszínház/
12:00 – 16:00 Dr. Analóg /Szoba Chill/
13:00 – 14:30 5 órai tea Hostomský Fannival /Kocsmakert előadó/
14:00 – 15:00 Mihályi Réka: Masni és Pocó - gyerekkoncert /Pajtaszínház/
14:30 – 16:00 Gombaszögi Zengedező - Közös éneklés Bárdos-Simon Katalinnal. Magyarbődi népdalok /Korona/
16:00 – 17:00 Tánctanítás - Házigazdák: Répássi Ivett, Kristóf Bálint, Domján Deni, Domján Máté, muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
16:00 – 17:30 Petőfi Parafrázis Koncert – Honfi Imre Olivér és barátai /Grendel-sátor/
16:00 – 17:00 Ahogy esik úgy puffan-improvizációs műsor. /Pajtaszínház/
Játszák: Dékány Nikolett, Olasz István, Nagy László, Szabó Viktor Játékvezető: Majorfalvi Bálint
17:00 – 18:00 Mesekocsma felnőtteknek /Folkszöglet/
17:00 – 19:00 Dr. Analóg /Szoba Chill/
17:00 – 18:30 Kiss Zenészek /Korona/
18:00 – 19:10 Győrei Zsolt-Schlachtovszky Csaba: Drakula vajda, Mátyás királynak rabja /Pajtaszínház/
Játszák: Fándl Ferenc és Harsányi Attila
18:00 – 19:00 Dzsëzzpiknik - Herr János és Gálffy Gergely duo /DH Móló/
18:00 – 18:30 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó Jakuzával /Korona/
18:30 – 19:00 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó Mihályi Rékával /Korona/
18:30 – 19:30 Beliczay Kamarazenekar /Csemadok-stage/
19:00 – 20:15 Next Summer /Szifon terasz/
19:30 – 21:30 Birdman - Filmvetítés a SNITT-el /DH Móló/
20:00 – 21:30 Muzsikás együttes /Folkszöglet/
20:30 – 22:30 Csík Zenekar – Presser Gábor – Karácsony János: A dal a miénk /Csemadok-stage/
21:30 – 22:30 microdosemike /Szoba Chill/
22:00 – 23:30 Group 'N' Swing /Kocsmakert/
22:00 – 23:30 José /Szifon terasz/
22:00 – 23:00 Fanfara Transilvania (koncert) /Folkszöglet/
23:00 – 06:00 Audiophile /Szoba Chill/
23:00 – 06:00 DAV3N /Szoba Chill/
23:00 – 06:00 Variatika /Szoba Chill/
23:00 – 06:00 infi362 /Szoba Chill/
23:00 – 06:00 Distant Drums /Szoba Chill/
23:30 – 01:00 Táncház - Muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
23:45 – 00:30 Jakuza Ritual /Szifon terasz/
23:45 – 01:10 Óperentzia /Kocsmakert/
00:30 – 01:30 Bözsi karaoke a Szifon teraszon - DÖNTŐ - még az is lehet, hogy a következő x-faktor nyertessel találjuk szembe magunkat.
01:20 – 03:00 Dilemma /Kocsmakert/

 

Július 16. (szombat)

14:00 – 15:15 Márfi Márk: Telik – egy óra az életedből (monodráma) /Pajtaszínház/
Játsza: Márfi Márk
14:30 – 15:30 Gombaszögi Zengedező - közös éneklés Bárdos-Simon Katalinnal. Áj falusi népdalok /Korona/
15:00 – 20:00 Audiophile /Szoba Chill/
15:00 – 20:00 infi362 /Szoba Chill/
15:00 – 20:00 Variatika /Szoba Chill/
15:00 – 16:30 Paár Julcsi - Hangoló: Kerekerdő (mesekoncert, családoknak) /Folkszöglet/
15:30 – 17:00 Farkas Árpád trió /Korona/
17:00 – 18:30 Tánctanítás - Házigazdák: Répássi Ivett, Kristóf Bálint, Domján Deni, Domján Máté, muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
17:00 – 18:00 Erdőtündérzene - Kovács Ivett akusztikus jammelése /DH Móló/
17:00 – 17:30 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó az Arizóna zenekarral /Korona/
17:15 – 19:00 Jordi Galceran: Burundanga-minimál (Komáromi Jókai Színház és a Symbol polgári társulás közös produkciója). /Pajtaszínház/
Játszák: Katona Eszter, Dékány Nikolett, Melecsky Kristóf, Béhr Márton és Skronka Tibor
17:30 – 18:00 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó Dallos Bogival /Korona/
19:00 – 20:00 Dallos Bogi /Kocsmakert/
19:00 – 20:30 Sajó Banda (koncert) /Folkszöglet/
19:00 – 20:00 endorfin /Szifon terasz/
20:00 – 21:15 Estendøn /Kocsmakert/
20:00 – 22:00 Pi - Filmvetítés a SNITT-el /DH Móló/
20:00 – 21:15 Arizóna /Szifon terasz/
21:15 – 23:25 Ákos /Csemadok-stage/
22:00 – 23:30 Szkojáni Charlatans /Szoba Chill/
23:00 – 00:30 Parno Graszt (koncert) /Folkszöglet/
23:00 – 00:30 Mona Lisa Smile /Szifon terasz/
23:30 – 01:00 Elefánt /Kocsmakert/
00:00 – 03:00 Wazzovski /Szoba Chill/
00:30 – 02:00 Táncház - Muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
01:00 – 03:00 DJ Peter /Kocsmakert/
03:00 – 06:00 tiramisu /Szoba Chill/

EZ, ATEMPO.sk