Gombaszögi Nyári Tábor 2022-ben is – szombati zenei-színházi program

2022. július 16-án, szombaton folytatódik a Gombaszögi Nyári Tábor újabb évada a gombaszögi kempingben (Gömör - Szalóc település), ahol koncertek, előadások, csapatjátékok és még sok minden más várja az érdeklődőket.

Presser Gábor és Ákos is koncertet ad Gombaszögön

Nem csak a népművészet szerelmeseit várja Gombaszögön a Folkszöglet – részletes program

Fókuszban a Folkszöglet, sok hazai zenekar, közönségtalálkozók a Korona Színpadon – Bokor Réka Gombaszög zenei kínálatáról

Egykutya, Beatles dalok, Slam Poetry, improvizáció – Színes, nagyon finom és nyári a gombaszögi Pajtaszínház műsora

Napi Tempó – Esti koncertek előtt pörgeti majd a hangulatot az ATEMPO Gombaszögön

A rendezvény az aktuális óvintézkedések betartása mellett kerül megrendezésre.

 

A zenei-színházi program 

Július 16. (szombat)

14:00 – 15:15 Márfi Márk: Telik – egy óra az életedből (monodráma) /Pajtaszínház/
Játsza: Márfi Márk
14:30 – 15:30 Gombaszögi Zengedező - közös éneklés Bárdos-Simon Katalinnal. Áj falusi népdalok /Korona/
15:00 – 20:00 Audiophile /Szoba Chill/
15:00 – 20:00 infi362 /Szoba Chill/
15:00 – 20:00 Variatika /Szoba Chill/
15:00 – 16:30 Paár Julcsi - Hangoló: Kerekerdő (mesekoncert, családoknak) /Folkszöglet/
15:30 – 17:00 Farkas Árpád trió /Korona/
17:00 – 18:30 Tánctanítás - Házigazdák: Répássi Ivett, Kristóf Bálint, Domján Deni, Domján Máté, muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
17:00 – 18:00 Erdőtündérzene - Kovács Ivett akusztikus jammelése /DH Móló/
17:00 – 17:30 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó az Arizóna zenekarral /Korona/
17:15 – 19:00 Jordi Galceran: Burundanga-minimál (Komáromi Jókai Színház és a Symbol polgári társulás közös produkciója). /Pajtaszínház/
Játszák: Katona Eszter, Dékány Nikolett, Melecsky Kristóf, Béhr Márton és Skronka Tibor
17:30 – 18:00 ATEMPO.sk - NapiTempó - közönségtalálkozó Dallos Bogival /Korona/
19:00 – 20:00 Dallos Bogi /Kocsmakert/
19:00 – 20:30 Sajó Banda (koncert) /Folkszöglet/
19:00 – 20:00 endorfin /Szifon terasz/
20:00 – 21:15 Estendøn /Kocsmakert/
20:00 – 22:00 Pi - Filmvetítés a SNITT-el /DH Móló/
20:00 – 21:15 Arizóna /Szifon terasz/
21:15 – 23:25 Ákos /Csemadok-stage/
22:00 – 23:30 Szkojáni Charlatans /Szoba Chill/
23:00 – 00:30 Parno Graszt (koncert) /Folkszöglet/
23:00 – 00:30 Mona Lisa Smile /Szifon terasz/
23:30 – 01:00 Elefánt /Kocsmakert/
00:00 – 03:00 Wazzovski /Szoba Chill/
00:30 – 02:00 Táncház - Muzsikál NAGY CSOMOR ANDRÁS ÉS ZENEKARA. /Folkszöglet/
01:00 – 03:00 DJ Peter /Kocsmakert/
03:00 – 06:00 tiramisu /Szoba Chill/

EZ, ATEMPO.sk