Jubileumi XX. Negyedi Napok - szombati program

Jubileumi XX. Negyedi Napok - részletes program

2022. augusztus 27-én, szombaton folytatódnak a jubileumi XX. Negyedi Napok.

Színes zenei műsor, sport és szórakoztató programok várják a látogatókat.

Fellép többek közt a Honeybeast, a Koral Tribute Band, a HEX, Gizka Oňová, a Stilla Pectus és a Mafia Corner is.

Mindenkit szeretettel várnak a szervezők. Az esemény az aktuális óvintézkedések betartása mellett kerül megrendezésre.

 

Program 

Augusztus 27. (szombat)

07.00 - 13.00 Horgászverseny /Helyszín a Kopolya halastó/
08.00 - 20.00 Negyedi nyári vásár
09.00 - 19.00 Tenisz- és asztalitenisz-torna /Helyszín a Sportközpont/
09.00 - 19.00 Strandröplabdatorna /Helyszín a Pongrácz Ágoston Magyar Tannyelvű Alapiskola/
10.00 - 17.00 Autókiállítás - Autoprofit
11.00 - 18.00 Fotókiállítás: Múltidéző Negyedről /Helyszín a Pongrácz Ágoston Magyar Tannyelvű Alapiskola/
13.00 - 14.00 A XX. Negyedi napok ünnepélyes megnyitója és a véradók elismerése
14.00 - 14.30 A Törökbálinti Hagyományőrző Tánccsoport fellépése kísérettel /HU/
14.00 - 17.00 Kreatív sarok gyermekeknek
15.00 - 15.30 A Chassé Gymnastique bemutatója
17.00 - 18.45 Egyházzenei est: a Napsugár énekkar és a STILLA PECTUS kórus (Párkány) /Helyszín a Református templom/
17.00 - 18.45 U19 Futballmérkőzés: FC Negyed - OFK Taksony
18.45 - 19.45 11-es rúgó verseny
21.00 - 21.50 A HEX együttes koncertje /SK/
22.00 - 03.00 Disco - DJ Jungen /SK/

 

Augusztus 28. (vasárnap)

08.00 - 20.00 Negyedi nyári vásár
09.00 - 12.00 Lövészverseny /Helyszín a Pongrácz Ágoston Magyar Tannyelvű Alapiskola/
09.00 - 12.00 Ünnepélyes szentmise, ünnepélyes istentisztelet, ünnepélyes áhítat
10.00 - 17.00 Autókiállítás - Autoprofit
11.00 - 18.00 Képkiállítás: Múltidéző Negyedről /Helyszín a Pongrácz Ágoston Magyar Tannyelvű Alapiskola/
14.00 - 17.00 Kreatív sarok gyermekeknek
14.00 - 17.00 Főzőverseny: Káposztakülönlegességek főzése – Zsűri: Kulík Michal
15 .00 - 15.40 A szlovákiai minifutball képviselőinek dedikálása Bombicz Ádámmal és edzésbemutató
15.00 - 16.00 Mezei Ernő és Vígh Valéria fellépése /SK/
16.00 - 17.00 Mentőkutyák bemutatója - Újvári Képzési Központ
17.00 - 18.45 Bajnoki labdarúgó-mérkőzés: FC Negyed - TJ Nádszeg
17.30 - 18.30 Gizella Oňová fellépése /SK/ - dalok szlovák és magyar nyelven
18.30 - 19.30 A Korál Tribute Band koncertje /SK/
21.00 - 22.30 A Honeybeast együttes koncertje /HU/

ATEMPO.sk