Bíborpiros szép rózsa országos elődöntő Szádalmáson

Bíborpiros szép rózsa országos elődöntő Szádalmáson

2015. október 3-án rendezik meg Szádalmáson a Bíborpiros szép rózsa országos elődöntőjét. Mindenkit érdeklődőt szeretettel várnak.

 

Program

12.30 Megérkezés, prezentáció mindenkinek a kultúrházban
13.00 Megnyitó a kultúrházban, a fellépési sorrend ismertetése
13.15 Átvonulás a versenyek helyszínére (iskola)

13.30 Térpróbák az iskolában
14.00 Elődöntő az iskolában
I. korcsoport - népdalénekesek, népdalkörök, hangszerszólisták, citerazenekarok
II. korcsoport - népzenekarok, citerazenekarok
16.00 frissítők, közben szakmai értékelések
17.00 - 18.00 Közös eredményhirdetés a kultúrházban

13.30 Térpróbák a kultúrházban
14.00 Elődöntő a kultúrházban
II. korcsoport - népdalénekesek, népdalkörök
16.00 frissítők, közben szakmai értékelések
17.00 - 18.00 Közös eredményhirdetés a kultúrházban

 

Versenyzők

Almágyi Népdalkör
Árvalányhaj Népdalkör - Királyhelmec
Balla Gabriella - Kiskövesd
Berta Lucia Fanni - Abaújszina
Bíborka Népdalkör - Hosszúszó
Boglárka Citerazenekar - Rozsnyó
Bokréta népdalkör - Szádalmás
Búzakalász Éneklőcsoport - Bodolló
Búzavirág Vegyes Éneklőcsoport - Torna
Buzitai citerazenekar
Buzitai MTNyAI citerazenekara
Csalogány Népdalkör - Tornalja
Cserépszín Éneklőcsoport - Makranc
Červený Éva - Áj
Demkó András mérnök - Nagyida
Dóczi Boldizsár - Kiskövesd
Fazekas Mónika és Vanyo Gabriella - Rozsnyói járás
Folk LC - Losonc
Galáris énekegyüttes - Fülek
Gyöngyvirág népdalkör - Szentmária
Gyöngyvirág Népdalkör - Várhosszúrét
Hóvirág Népdalkör - Tornalja
Cházár András Népdalcsoport - Jólész
Imregi hagyományorző csoport - Imreg
Járási férfiak népdalkör - Rozsnyói járás
Juhász Bettina - Vaján
Kacsi Bianka - Vaján
Kecsői Hagyományőrzők
KH iskola szólistáji - Királyhelmec
Kőkút Népdalkör - Örös
Korintuš Beáta - Rozsnyó
Korintuš László - Rozsnyó
Korintuš László és Korintuš Beáta - Rozsnyó
Kovács Kitty - Rozsnyói járás
Mezei Viktória - Fülek
Mezeicsokor Éneklőcsoport - Fülekkovácsi
Nagykaposi iskola szólistáji - Nagykapos
Nefelejcs Citerakör - Rozsnyó
Nefelejcs Népdalkör - Rozsnyói járás
PRO MUSICA Női Kar - Fülekpüspöki
Rezes Gyula - Szepsi
Rozmaring Citerazenekar - Béna
Rozmaring Hagyományőrző Csoport - Abaújszina
Rozmaring Néptáncegyüttes - Abaújszina
Rozmaring Vegyeskar - Hárskút
Rozmaringsarj Népdalkör - Hárskút
Rozmaringsarj Néptáncegyüttes - Abaújszina
Szepsi asszonykórus - Szepsi
Šmajda Bernadett - Szádalmás
Tisza Mária - Rozsnyói járás
Tóth András - Vaján
Tóth Bence - Rozsnyói járás
Tóth Erika, Tóth Enikő - Almágy
Veres Saskia - Rozsnyó

ATEMPO.sk / Csemadok