25. Komáromi Napok - negyedik nap

2016. április 29-én folytatódnak a 25. Komáromi Napok. Színes program, bőséges zenei kínálat várja az érdeklődőket. Sok rendezvény ingyenes. Mindenkit szeretettel várnak.

 

Program

2016. április 29. Péntek

Észak-Komárom
10.00 Alap- és zeneiskolás tanulók zenés-táncos programja (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
11.00 „Júlia, csendben légy… avagy, Rómeó és Júlia kicsit másképp” az Ipari Középiskola „Pod vežou? színjátszó körének előadása (Tiszti pavilon amfiteátruma)
15.00 „Az ének, zene és a tánc összeköt bennünket”; a Művészeti és Kulturális Ifjúsági Fesztivál szórakoztató műsora (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
17.00 Divided by Zero koncertje (Klapka tér)
19.00 Giuseppe Verdi: La traviata – a Komáromi Kamarazenekar koncertszerű előadása; vezényel: Medveczky Ádám Kossuth díjas érdemes művész; belépő: 5 euro (VMK nagyterme)
19.30 A Memória társulat koncertje (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
19.30 Csík zenekar koncertje (Klapka tér)
22.00 História együttes koncertje (Klapka tér)
23.00 ZSEB együttes koncertje (Borok utcája)

Dél-Komárom
10.00 Varázstükör Katolikus Színjátszó Kör műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
15.00 VoluMen koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
16.30 Rhino műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
17.00 Keresztes Ildikó koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
17.00 Bak-Elit and Norys műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
17.00 Gombás Ádám előadása (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
17.30 Avalanche Grunge (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
18.00 Let The Monkey Drive koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
19.00 Hősök koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
19.00 KerecseN (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
19.00 Hét Vezér – Magyar Lovas Színház előadása (Magyar Lovasszínház)
20.00 Korál koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget Nagyszínpad)
20.30 Seaside Suicide (Nirvana Tribute) (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
21.00 Frim Fram koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
21.30 Kelemen Kabátban koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
22.00 Bóli & Pollák (22.00-tól Feelharmonics) (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Partysátor)
22.30 Utcabál – zenél a Syncron Band (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
22.30 Egyéb Veszély (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
00.00 Dj Kovács (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Partysátor)
02.00 Dj Miller (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Partysátor)

 

2016. április 30. Szombat

Észak-Komárom
11.30 „Szülővárosomnak” – óvodások és alapiskolások szórakoztató műsora (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
14.30 Akkordeon harmonika zenekar koncertje (Klapka tér)
14.30 „A pozsonyi sétatéren” – Korpás Éva gyermeknek szóló koncertje
15.30 Lehár Ferenc szobrának koszorúzása születésének 146. évfordulója alkalmából (Lehár park)
16.00 Aylen’s Fall akusztikus koncertje (Klapka tér)

16.00 „Egyszer volt…”; az Egyszer volt együttes és a Ghymesi Igricek műsora – Néptánc gála
16.30 Szőttes Kamara Néptáncegyüttes: „Három a…”c. műsora – Néptánc gála
17.00 LIQUID picnic & FREE REV OLUTION (RÉV – a Magyar Kultúra Háza)
17.00 A.V.E. együttes koncertje (Klapka tér)
17.00 „VIVA LA MUSICA!”; Schola Mariana Nagyok kórusa és a Concordia vegyeskar koncertje; karmester: Orsovics Yvette és Stubendek István, zongora: Kalmár Zsuzsa, fuvola: Fekete Éva (Duna Mente Múzeuma képtára)
18.00 Pál István „Szalonna” és bandája koncertje – Néptánc gála
18.00 XVII. Kárpát-medencei Magyar Iskolák Találkozójának gálaestje (Városi Művelődési Központ)
19.00 Petra Börnerová és együttesének koncertje (Klapka tér)
20:30 „Szent Iván éji álom“ – diák musical a Dramaťák diákszínjátszó csoport előadásában (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
21.00 Freddie – Fehérváry Gábor Alfréd koncertje (Klapka tér)
23.00 Kovács József és zenekarának koncertje (Borok utcája)

Dél-Komárom
10.00 Miénk a színpad! – helyi óvodások és iskolások bemutatója (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai liget, Nagyszínpad)
14.00 BB Belly Dance előadása (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
14.30 Twinner Band koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
15.00 Duna népdalkör és citera zenekar műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
16.00 In Diretta koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
16.00 Udu People koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
17.00 Honeybeast koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
17.00 Vivat Bacchus előadása (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
18.00 Borostyán koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
19.00 Mystery Gang koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
19.00 Hét Vezér – Magyar Lovas Színház előadása (Magyar Lovasszínház)
19.30 Zord (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
20.00 Back II Black koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
20.00 A.V.E. koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
21.00 Elit Osztag (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
21.30 Firkin koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
22.00 Kolorful koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
22.00 Dj Bedecs (22.00-tól Dj Solymikonga) (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Partysátor)
22.30 Utcabál – zenél az Elektron Band (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
22.50 Vesztegzár (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Zúzdaplacc)
00.00 Dj Hubik (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Partysátor)
02.00 Dj Bagó (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Partysátor)

 

2016. május 1. Vasárnap

Észak-Komárom
10.30 Csavar Színház: „Az ördögbe!” – meseelőadás korhatár nélkül – Öregvár Nap
13.00 Mészáros Tamás lemezbemutató koncertje (Klapka tér)
14.00 Kátai Zoltán éa a Ghymesi Igricek koncertje – Öregvár Nap
14.30 Magyarnóta, operett és sok szép hegedűmuzsika: Kovács József zenekarának koncertje Visser Ágnes aranykoszorús magyarnóta énekes vendégszereplésével (Klapka tér)
15.00 „Szőlőszem Kálmánka“; Écsi Gyöngyi meseelőadása – Öregvár Nap
15.00 A Művészeti Alapiskola tánctagozatos növendékeinek bemutatkozása (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
16.00 Klezmerész koncert (a Menház udvara)
16.00 Niky Dance & Sport klub társastáncbemutatója (Klapka tér)
16.30 Feszty Kamara Néptáncegyüttes műsora (Klapka tér)
17.00 A Farkas a Mézes a Német meg a Bob koncertje (Borok utcája)
18.00 ESZPÉ együttes Szécsi Pál emlékkoncertje (Klapka tér)
18.00 GrooveHub – instrumental fusion trio együttes koncertje; a Pozsonyi Dzsessz Napok tehetségkutató pódiumának győztese (Tiszti Pavilon amfiteátruma)
19.30 Elán Forever együttes koncertje (Klapka tér)
20.30 A Vidám fiúk fúvós zenekar koncertje (Borok utcája)
21.30 Fábián Juli & Zoohacker koncertje (Klapka tér)

Dél-Komárom
11.00 Ilies Teofil (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
12.30 BabaPiskotta – zeneliget babáknak (Jókai Liget)
13.00 Napraforgó műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
14.00 Zsebsün koncert (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
15.00 Garabonciás Néptáncegyüttes műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
15.30 Magyarock Musical Band koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
16.00 Tihanyi Dániel műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
17.00 Bermuda koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
17.00 Égi Kávéház műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
18.00 Ördöngős Népzenetanoda műsora (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
18.30 ABBA Slovakia koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
19.00 Children of Distance koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Kisszínpad)
19.00 Hét Vezér – Magyar Lovas Színház előadása (Magyar Lovasszínház)
20.00 Cimbaliband koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Borudvar)
20.30 Neoton koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai Liget, Nagyszínpad)
22.30 Nosztalgia Disco Dj Tom Tailorral (Kayser Zenei Fesztivál, Jókai liget, Nagyszínpad)

FACEBOOK ESEMÉNY

ATEMPO.sk