MartFeszt 2018 - részletes program

MartFeszt 2018 - részletes program

2018. július 4-e és 8-a között rendezik meg a hatodik MartFeszt-et Martoson. A szabadegyetem ezúttal is bőséges programot kínál a látogatóknak, ahol idén a családoké a főszerep. Hetijegy elővételben 39 euró, napijegy 9 euró, középiskolások részére 5 euró (igazolással) valamint az Omega napijegy 18 euró. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

 

Program

Július 4. (szerda)

11.59 Kapunyitás
12.00 - 13.00 Kiállítás megnyitó - Mátyás Corvinái (Esterházy Akadémia)
Kiállítást megnyitja: Gaál Gergely
12.00 - 19.00 Funstaff programok az egész nap folyamán (Focipálya)
13.00 - 14.30 Kisebbségi Jogvédő Intézet (Esterházy Akadémia)
Csóti György és Duray Miklós
14.00 Kitelepítések 70 (Esterházy Akadémia)
Kiállítást megnyitja: Duray Miklós
14.30 - 16.00 Minority Safepack (Esterházy Akadémia)
Berényi József, Csáky Csongor
16.00 - 18.00 Házelnöki fórum - beszélgetés (MartFeszt Sátor)
Kövér László, Potápi Árpád János, Menyhárt József
18.30 - 19.30 Arizóna - koncert (Harmónia Színpad)
20.00 - 21.15 Wellhello - koncert (MOL Színpad)
21.30 - 22.30 Southern Comfort - koncert (Harmónia Színpad)
23.00 - 00.00 Lotfi Begi - koncert (MOL Színpad)
00.30 - 01.30 Náksi (MartFeszt Sátor)

 

Július 5. (csütörtök)

08.00 - 09.00 Reggeli verseny (Ma7 sátor)
Előző napról beérkező fotók kiértékelése
09.00 - 19.59 Funstaff programok az egész nap folyamán (Focipálya)
09.30 - 11.00 Szűcs István: Vágyakból valóság (Stresszudvar)
Interaktív előadás
10.00 - 15.00 Civil infomációs nap (SZAKC sátor)
Szövetség a közös célokért tagjainak beszélgetése
11.00 - 12.30 Beszélgetés Csillik Timurral, a Rendi alapítójával (Előadótér)
Szlovákiai Magyar Fiatal Vállalkozók Szövetsége
11.00 - 12.00 Holczhei Andrea: Stresszoldó masszázs (Stresszudvar)
Közös bemutató
12.00 - 17.00 Programok - beszélgetés (Előadótér)
13.00 - 14.30 Gazdaságélénkítés a Kárpát-medencében (Előadótér)
Beszélgetés: Iván Tamás, igazgató – Baross Alapítvány, Juhász Báint, igazgató – Prosperitati Alapítvány
13.00 - 14.00 Előadás a médiáról (Ma7 sátor)
13.30 - 15.00 Ištvánik Norbert: Félelem vagy lehetőség? (Stresszudvar)
Jövőboncolgatás
14.00 - 18.00 Gyerek programok (Pillike Sátor)
15.30 - 17.00 Lovász Veronika: Miért dolgozunk? (Stresszudvar)
Előadás
16.30 - 17.30 Hárompatak zenekar - koncert (Harmónia Színpad)
16.30 - 18.00 SZMAZE harmónia beszélgetés, vetítés (MartFeszt Sátor)
17.00 - 18.00 Kvíz, az előadásokon elhangzottakból (Ma7 sátor)
Értékes nyeremények várnak gazdára
18.00 - 19.30 Rómeó Vérzik - koncert (MOL Színpad)
20.00 - 21.00 Black Side - koncert (Harmónia Színpad)
21.30 - 23.00 Tankcsapda - koncert (MOL Színpad)
23.30 - 03.00 Zsapka-Emmer (Harmónia Színpad)
00.30 - 02.00 Sterbinszky (MartFeszt Sátor)

 

Július 6. (péntek)

08.00 - 09.00 Reggeli verseny (Ma7 sátor)
Előző napról beérkező fotók kiértékelése
09.00 - 19.00 Funstaff programok az egész nap folyamán (Focipálya)
09.30 - 11.00 Mgr. Ulbrik Zoltán: Selye János, a csodabogár bemutató (Stresszudvar)
Előadás
10.00 - 15.00 Civil infomációs nap (SZAKC sátor)
Szövetség a közös célokért tagjainak beszélgetése
10.30 - 12.00 PaedDr. Strédl Terézia, PhD.: Mit kell tudni a stresszről (Stresszudvar)
Interaktív előadás
11.00 - 15.00 Mentorprogram - Szlovákiai Magyar Fiatal Vállalkozók Szövetsége (Előadótér)
Az Év Vállalkozója verseny díjazottjai
12.00 - 17.00 Programok (Előadótér)
13.00 - 14.00 Előadás a médiáról (Ma7 sátor)
13.30 - 15.00 ThDr. Somogyi Alfréd, PhD. - beszélgetés (Stresszudvar)
14.00 - 17.00 Gyerek programok (Pillike Sátor)
15.30 - 17.00 doc. RNDr. Filip Ferdinánd, PhD.: Stresszmentes matematika (Stresszudvar)
Előadás
16.00 - 18.00 Foci VB - negyeddöntő vetítése (MartFeszt Sátor)
17.00 - 18.00 Kvíz, az előadásokon elhangzottakból (Ma7 sátor)
Értékes nyeremények várnak gazdára
17.00 - 18.00 Big Man Band - koncert (Harmónia Színpad)
18.00 - 20.30 Pósfa zenekar koncert és táncház a Szőttes Kamara Néptáncegyüttessel (Harmónia Színpad)
18.00 - 20.00 Felvidéki labdarúgó bajnokság - megnyitó, gálameccs a trollfocival (Focipálya)
20.00 - 22.00 Foci VB - negyeddöntő vetítése - (MartFeszt Sátor)
21.00 - 22.30 Edda Művek - koncert (MOL Színpad)
23.00 - 00.00 Phoenix RT - koncert (Harmónia Színpad)
00.00 - 00.30 Missh (MartFeszt Sátor)
00.30 - 01.00 AK26 (MartFeszt Sátor)
01.00 - 03.00 DJ Matt + Sax + Guitar (MartFeszt Sátor)

 

Július 7. (szombat)

06.00 - 11.00 Horgászverseny (Horváth-tó)
08.00 - 18.00 Felvidéki labdarúgó bajnokság - döntő (Focipálya)
08.00 - 09.00 Reggeli verseny (Ma7 sátor)
Előző napról beérkező fotók kiértékelése
09.00 - 19.00 Funstaff programok az egész nap folyamán (Focipálya)
10.00 - 18.00 14.00 - 17.00 Gyerek programok (Pillike Sátor)
10.00 - 12.00 Főzőverseny (Öreg-Nyitra Partja)
11.00 - 12.30 Gál Kristóf - klikkmarketing alapítója (Előadótér)
12.00 - 16.00 Programok (Előadótér)
12.00 - 14.00 Kovács Kata Zsófia emléknap (Feszty-park)
12.00 - 13.00 Lévai Ferenc: Halország királya (Szabadtéri Színpad)
A Halország c. TV műsor népszerű műsorvezetőjének előadása
13.00 - 14.00 Felvidéki média kerekasztal (Ma7 sátor)
13.00 - 14.30 Kárpát-medencei klubtalálkozó és kommunikációs tréning
A Szlovákiai Magyar Fiatal Vállalkozók szövetségének szervezésében
Vendég: Sipos Zoltán, a Kreatív Kontroll Kft. alapítója
Előadásának témája: Legújabb trendek a marketing szövegírásban
Esemény:Beszélgetés
13.00 - 15.00 Népművészeti és néptánc fesztivál (Harmónia Színpad)
Fellépnek:
A Buzsáki Boszorkányos Néptánc Egyesület
A Felszeg Gyöngye Néptánccsoport
A Martosi Hagyományőrző Együttes
15.00 - 17.00 Kárpát-medencei körkép (Előadótér)
A határon túli magyar pártelnökök nemzetpolitikai fóruma
16.00 - 18.00 Foci VB - negyeddöntő vetítése (MartFeszt Sátor)
16.30 - 17.30 Apacuka gyermekzenekar - koncert (Harmónia Színpad)
17.00 - 18.00 Kvíz, az előadásokon elhangzottakból (Ma7 sátor)
Értékes nyeremények várnak gazdára
18.00 - 19.30 Roy és Ádám - koncert (MOL Színpad)
19.30 - 20.00 MegintPéntek - koncert (Harmónia Színpad)
20.00 - 21.00 Foci VB - negyeddöntő vetítése (MartFeszt Sátor)
21.00 - 22.30 Omega - koncert (MOL Színpad)
23.00 - 00.00 Pápai Joci - koncert (MartFeszt Sátor)
00.00 - 03.00 Mona Lisa Smile - koncert (Harmónia Színpad)
01.00 - 02.00 KatapultDJ (MartFeszt Sátor)

 

Július 8. (vasárnap)

09.00 - 17.00 Funstaff programok az egész nap folyamán /COPY/ (Focipálya)
10.00 - 12.00 Előadás (Mátyás Király-emlékév) és istentisztelet (Református templom)
15.10 Formula-1 vetítés - Brit Nagydíj (MartFeszt Sátor)
18.00 - 19.30 Ismerős Arcok - koncert (MOL Színpad)
19.30 - 20.30 Estendøn - koncert (Harmónia Sátor)
21.00 - 22.30 Charlie - koncert (MOL Színpad)
22.30 - 23.30 The Neon Cities - koncert (Harmónia Sátor)

ATEMPO.sk