XI. Kürti Borfesztivál – részletes program

XI. Kürti Borfesztivál – részletes program

2018. július 20-án és 21-én, pénteken és szombaton kerül megrendezésre a tizenegyedik Kürti Borfesztivál. Utcai zenészek, neves fellépők, népművészeti csoportok, hangulatos cigányzene, kirakodóvásár, gyerkőcök játékkertje, gasztronómiai bemutatók, értékes tomboladíjak és természetesen a legkülönbözőbb borok várják az érdeklődőket. Belépő elővételben péntekre 13 euró, szombatra 16 euró, kétnapos belépő pohárral és italjegyekkel 32.50 euró.

 

Program

Július 20. (Péntek)

14.00 Kapunyitás

Rizling nagyszínpad

15.45 - 16.00 A fesztivál ünnepélyes megnyitója
16.00 - 17.00 Szentmise
17.00 - 18.00 Ösztövér és Rozmaring Néptánccsoport, Bokréta Vegyes Kar
22.00 - 23.30 Rúzsa Magdi nagykoncert

Alibernet pódium

17.00 - 18.00 EndORFin
19.00 - 20.00 J&M Duo
21.00 - 22.00 Peter Adamov

Chardonnay pódium

16.00 - 17.00 Széplaki Utcazene
18.00 - 19.00 Berec Péter harmonikaművész
20.00 - 21.00 Népzene tekerőlanton

Dunaj pódium

17.00 - 18.00 Tárogatón játszik Vecserka Péter
19.00 - 20.00 Ösztövér és Rozmaring Néptánccsoportok
21.00 - 23.30 ZSEB Együttes

Kékfrankos pódium

16.00 - 17.00 Berec Péter harmonikaművész
18.00 - 19.00 Népzene tekerőlanton
20.00 - 21.00 Varjos Zenekar
23.30 - 03.00 DJ Szemi & Sipos Dávid Sax Show

Oportó pódium

17.00 - 18.00 Peter Adamov
18.00 - 19.00 Varjos Zenekar
19.00 - 20.00 ZSEB Együttes
21.00 - 22.00 EndORFin

Tramini pódium

16.00 - 17.00 Varjos Zenekar
18.00 - 19.00 Széplaki Utcazene
20.00 - 21.00 Berec Péter harmonikaművész

Veltelini pódium

17.00 - 18.00 ZSEB Együttes
19.00 - 20.00 Peter Adamov
21.00 - 22.00 J&M Duo

 

Július 21. (Szombat)

10.00 Kapunyitás

Rizling nagyszínpad

21.30 - 22.00 Elmostix Visual Led Show
22.00 - 23.59 Boney M
23.59 - 01.00 Horkýže Slíže
01.00 - 03.00 DJ Szemi & Sipos Dávid Sax Show

Alibernet pódium

15.00 - 16.00 Berta Zsolt
17.00 - 18.00 Teddy Harpo One Man Band
19.00 - 20.00 Nowember Együttes
21.00 - 22.00 Varjos Zenekar

Chardonnay pódium

14.00 - 15.00 Népzene tekerőlanton
16.00 - 17.00 Széplaki utcazene
18.00 - 19.00 Anyalai Pepes János és Népi Zenekara
20.00 - 21.00 Berec Péter harmonikaművész
21.00 - 22.00 Elmostix Visual Led Show felvonulás

Dunaj pódium

15.00 - 16.00 Varjos Zenekar
17.00 - 18.00 Underground Funk Orchestra
19.00 - 20.00 Kultivál Együttes
21.00 - 23.59 Anyalai Pepes János és Népi Zenekara

Kékfrankos pódium

16.00 - 17.00 Anyalai Pepes János és Népi Zenekara
17.00 - 18.00 A Kávé Világa - Barista Bemutató
18.00 - 19.00 Berec Péter harmonikaművész
20.00 - 21.00 Peter Adamov
21.00 - 22.00 Elmostix Visual Led Show felvonulás
23.00 - 03.00 ZSEB Együttes

Oportó pódium

15.00 - 16.00 Peter Adamov
17.00 - 18.00 Berta Zsolt
19.00 - 20.00 Varjos Zenekar
21.00 - 22.00 Kultivál Együttes

Tramini pódium

16.00 - 17.00 Kultivál Együttes
18.00 - 19.00 Széplaki utcazene
20.00 - 21.00 Népzene tekerőlanton
21.00 - 22.00 Elmostix Visual Led Show felvonulás

ATEMPO.sk