Uprising Reggae Festival Pozsonyban

Uprising Reggae Festival Pozsonyban

2015. augusztus 21. és 22. között Pozsonyban a Zlaté Piesky tónál kerül megrendezésre az Uprising Reggae Festival, melyen fellép a legendás brit reggae együttes, az UB40 is. Négy zenei színpadon élvezhetjük a hazai és külföldi előadók koncertjeit. Napijegy 35 euró, 2 napos bérlet 55 euró. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

Program

Augusztus 21. péntek

Main Stage
13:00 – 14:00 Smola A Hrušky
15:00 – 16:00 Amo
17:00 – 18:30 Chuck Fenda
17:00 – 18:30 Jah Sun
19:30 – 20:30 Beardyman
21:30 – 22:30 Bunny Wailer
23:30 – 00:30 Matisyahu
01:30 – 02:30 Cham

Mungo's Station
14:30 – 16:00 Rollandblow
16:00 – 17:30 The Ugly Selectors
17:30 – 19:00 Joe67
19:00 – 20:30 Earl Gateshead - Trojan Sound System
20:30 – 22:00 Parly B Ft. Riddimtion
22:00 – 23:00 Soom T Ft. Jstar
23:00 – 00:30 O.B.F. Ft. Shanti D
00:30 – 02:30 Brother Culture
00:30 – 02:30 Solo Banton
00:30 – 02:30 Charlie P
02:30 – 04:00 Panda Dub
04:00 – 06:00 Dubapest Hifi

Dancehall
14:30 – 16:00 Rebelution Soundsystem
16:00 – 17:30 Dj Tamman
17:30 – 18:30 Dj Taff
19:30 – 20:30 Kattygyal Kenta
20:30 – 21:30 Soul J
21:30 – 22:15 Dornkappel
22:15 – 23:00 Bekim
23:00 – 00:00 Spirit Music Label (MAJK Spirit, Otecko, Cigo, Elpe)
00:00 – 01:00 Damalistik Aka Roots Survival
01:00 – 01:30 Dark Angel Aka Mowty
01:30 – 02:15 Exile Di Brave
02:15 – 03:00 The Gideon
03:00 – 04:30 Danny Ranks
04:30 – 06:00 Sirene Factory

Arena
16:30 – 17:30 Veronikas
18:30 – 19:30 Foolproof Riddims
20:30 – 21:30 N3o Akustika
22:30 – 23:30 Fast Food Orchestra
00:30 – 01:30 Dope D.O.D.
01:45 – 03:00 Shy Fx
03:00 – 04:30 Malalata
04:30 – 06:00 bδsξmξnt Krú

Augusztus 22. szombat

Main Stage
13:00 – 14:00 Medial Banana
15:00 – 16:00 Irie Maffia
17:00 – 18:00 Skarra Mucci
19:00 – 20:00 Onyx
19:00 – 20:00 Snak The Ripper
21:00 – 22:00 Anthony B
23:00 – 00:30 UB40
01:30 – 02:30 Kiril Djaikovski Ft. Tk Wonder & Mc Wasp

Mungo's Station
12:00 – 14:00 Swamp Safari
14:00 – 15:30 Selector Boldrik
15:30 – 16:30 Šaniel & Sue Ft. Škrupo & Sketa
16:30 – 18:30 Natty Youth Sound
18:30 – 20:00 Dj Slauka
20:00 – 21:30 El Fata
20:00 – 21:30 Riddim Tuffa
21:30 – 22:30 Cian Finn
22:30 – 00:00 Mad Professor & Earl 16
00:00 – 01:30 Krak In Dub
00:00 – 01:30 Ras Demo Aka Demolition Man
01:30 – 02:30 Symbiz
02:30 – 03:30 Mr. Williamz
03:30 – 06:00 Mungo's Hi-Fi Soundsystem

Dancehall
11:00 – 14:00 Streetcom Session: Tanečné Workshopy A Battle
14:00 – 15:00 Aron 'MITU' & Lil Mitu Crew
15:00 – 17:00 Forward March Posse
15:00 – 17:00 Mr.Roll
15:00 – 17:00 Junior Smile
17:00 – 17:30 Distanc
17:30 – 18:30 Goodas Crew
17:30 – 18:30 G Ras & Riddim Colony Sound
17:30 – 18:30 Riddim Colony
18:30 – 20:00 Bad Boyz
18:30 – 19:30 Badd Fyah
18:30 – 20:00 Cagi
18:30 – 20:00 Urban Robot
20:00 – 20:45 Supa
20:45 – 21:30 Strapo
21:30 – 22:30 Boy Wonder
22:30 – 23:30 Cookie The Herbalist
23:30 – 00:30 Little Pepe
00:30 – 02:30 Balooba Sound
00:30 – 02:30 Uprising Soundclash: Balooba Sound Vs. Irie Sound
00:30 – 02:30 Irie Sound
02:30 – 03:30 Max Rubadub
03:30 – 06:00 Dr. Kary
03:30 – 06:00 Wilda Panda
03:30 – 06:00 Mr. Cocoman
03:30 – 06:00 Afarastafa Aka Bongo Kat
03:30 – 06:00 Messenjah

Arena
14:00 – 15:00 Campana Batucada
16:00 – 17:00 Katka Ščevlíková
18:00 – 19:00 The Raw Bishops
20:00 – 21:00 Mishka
22:00 – 23:00 Besh O Drom
00:00 – 01:00 Sara Lugo & Next Generation Family
01:15 – 02:15 Rida Radar & Captayn Freeman
02:15 – 03:00 Gleb
03:00 – 04:30 Komander Ground
04:30 – 06:00 Dj 3gga

FACEBOOK ESEMÉNY

aTEMPO.sk