25. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán - harmadik nap

25. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán

2018. június 23-án, szombaton folytatódik a 25. Víz, Zene, Virág Fesztivál Tatán. A 25 éves fesztivál jubileumi évében 17 helyszínen – köztük az Öreg-tó víztükrén, vagy a tatai várban – zajlanak az események, amelyek csúcspontja a hagyományos szombat esti műrepülő show, majd az azt követő, több tucat lámpással kivilágított csónakot és hajót felvonultató vízi karnevál, illetve látványos tűzijáték.

A programsorozaton idén olyan sztár fellépők adnak koncertet, mint Rúzsa Magdi, Pápai Joci, Vastag Csaba, a Tankcsapda, Miklósa Erika, és Deák Bill Gyula, de sokak mellett ott lesz még a DJ triumvirátus: Hamvai PG, Dj Bárány és DJ Sterbinszky is. Ezek mellett számos gyermekprogram, gasztroshow, borudvar, vízi játékok és elektromos yachtok is várják az érdeklődőket.

3 napos belépő elővételben 2700 forint, a helyszínen 3000 forint, 1 napos elővételben 2400 forint és Tata kártyával a helyszínen, 3 napos 1500 forint. A fesztivál 12 éven aluli gyerekek-, NOE kártyával rendelkezők-, valamint a 0. napon ((június 21. csütörtök) mindenki számára ingyenes.

Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

 

Program 

Június 23. (szombat)

Bridgestone Nagyszínpad

15.00 „Párbaj„ - Kocsis Dénes és Veréb Tamás műsora
16.00 Vastag Csaba és Vastag Tamás
17.00 Veres Zoltán Légiparádé
18.00 The Biebers
20.00 Pápai Joci
22.00 DJ Miller
23.00 Rico X Miss Mood
00.00 Sterbinszky
01.00 Hamvai P.G.
02.00 Purebeat
02.00 Extreme Show Tánc

Grundfos Várszínpad

19.00 Zolbert
21.00 Budapest Klezmer Band és Falusi Mariann

Családok Éve Gyermekszínpad / Szipi Játékszín

10.00 Happy Dance Akrobatikus R&R
11.00 Ákom-Bákom Bábcsoport - Egyszer volt a kiskondás
12.00 Naszályi Mazsorettek
13.00 Dancing Feet Akrobatikus R&R
14.00 Dvorak-Patka Színház- Békakirály
15.00 Hajnaltánc Csoport
15.30 Street Generations bemutató
16.00 Los Ballos Special zsonglőr program
17.00 Alma együttes
18.00 Jubileumi Táncgála
21.00 Los Ballos Special tűz-zsonglőr programja

Borgwarner Borvár Színpad

13.30 Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival
15.00 ifj. Csoóri Sándor és széki zenekara
17.00 Gerendás Péter
23.00 DJ Szemi & Sipos Dávid sax show
00.00 Lovas Retro Disco Kettler, Korcsok, Arany

 

Június 24. (vasárnap)

Bridgestone Nagyszínpad

16.00 LGT Revival Band
17.30 Nagy Feró és a Beatrice
20.30 Rúzsa Magdi

Grundfos Várszínpad

14.00 Primrose Paradise
16.00 Arizóna
19.00 Deák Bill Gyula

Családok Éve Gyermekszínpad / Szipi Játékszín

10.00 Bányász Mazsorett
10.30 Hot Iron bemutató
11.00 Hahota Gyermek Színház - Csizmás kandúr
13.00 Primavera Táncegyüttes
14.00 Tatabányai Polgári Védelmi és Kutató-Mentő Egyesület kutyabemutatója
15.00 Aranyszamár (báb)Színház - Erdők könyve
16.00 Aréna Zumba-tábor bemutatója
17.00 Apacuka koncert
18.00 Táncház - Pötörke és a Cserszömörce (kezdése csúszhat)

Borgwarner Borvár Színpad

13.30 Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival
15.00 Mészáros János Elek
17.30 Bokun/Kościuszko (PL)

ATEMPO.sk