Bánkitó Fesztivál 2018 - második nap

Bánkitó Fesztivál

2018. július 12-én, csütörtökön folytatódik az idei Bánkitó Fesztivál, a Nógrád-megyei Bánk tavának partján. Koncertek, színházi előadások és közösségi programok: workshop, kiállítás, környezetvédelem, aktivizmus és még sok minden más várja a látogatókat.

 

Program

Július 12. (Csütörtök)

Északi Színpad

21.35 - 22.30 Middlemist Red
23.00 - 00.00 Iceage (DK)
00.30 - 01.30 Blahalouisiana
02.00 - 03.00 Elefánt

Tószínpad

16.00 - 17.30 May Garage With The Ball (PANEL Máté & The Nobody Dávid) Warm Up Dj
17.30 - 18.00 Grecsó Zoltán
18.00 - 18.45 Platon Karataev
19.00 - 20.00 Deep Glaze
20.20 - 21.30 Ricsárdgír

Nagyszünet By Budapest Park

14.30 - 15.10 Henri Gonzo
15.20 - 16.00 I Am Soyuz

Tilos X Robur

18.00 - 22.00 Turiszt&Köyök
22.00 - 00.00 Mango
00.00 - 02.00 Suefo
02.00 - 04.00 Ordiman
04.00 - 06.00 Garpo

Auróra

17.00 - 18.00 The Nobody Elses
18.20 - 19.10 Black Bartók
19.30 - 20.40 Krúbi
21.00 - 22.00 Analog Balaton

Déli Színpad

17.00 - 18.30 Puti Putte
18.30 - 20.00 Dr. Victor (LIVE)
20.00 - 21.00 Sublogic (LIVE)
21.30 - 22.30 DTR
22.30 - 00.00 Coloboma (LIVE)
00.00 - 02.00 Zvezda Beta
02.00 - 04.00 Dj Josko
04.00 - 06.00 Tape Hiss Crew

Mocsár

18.00 - 19.00 Duke Blubeard
19.00 - 20.00 Zanzinger
20.00 - 21.00 Berriloom And The Doom
21.00 - 22.00 Sonya
22.00 - 23.00 Satelles
23.00 - 00.00 Shell Beach
00.00 - 01.00 Lucrecia Protellor
01.00 - 02.00 Lil Sagittarius
02.00 - 03.30 Judas Grmie X Madting ▷ Bergi, Defcon J, Illrock, Mc Rya

Cökxpon

12.00 - 06.00 Cökxpon Chill Garden

 

Július 13. (Péntek)

Északi Színpad

21.00 - 22.30 Bohemian Betyars feat. Parno Graszt
23.00 - 00.00 Suuns (CA)
00.30 - 01.30 Rendez-Vous (FR)
02.00 - 03.00 Fran Palermo

Tószínpad

16.00 - 17.10 Fuzzfejek (SAJÓ & Deli) Warm-Up DJ
17.15 - 17.45 Papaver Cousins
18.00 - 18.45 Dope Calypso
19.00 - 20.00 Csaknekedkislány
20.20 - 21.30 Esti Kornél

Nagyszünet By Budapest Park

14.30 - 15.10 Sallai László Intézet
15.20 - 16.00 Bohemian Betyars

Tilos X Robur

18.00 - 20.00 Papa
20.00 - 22.00 Slanki&Jonny Drama
22.00 - 00.00 Clairvo
00.00 - 02.00 Vektor&Nixon
02.00 - 04.00 The Bakerman
04.00 - 06.00 Dj Ren

Auróra

17.00 - 17.40 Kaktus
18.00 - 18.40 The Best Bad Trip
19.00 - 19.30 Ohm Maid
19.50 - 20.40 Sado Opera (RU)
21.00 - 22.00 Felső Tízezer

Déli Színpad

17.00 - 19.00 Analog303
19.00 - 20.30 Erro
20.30 - 22.00 A I W A (LIVE)
22.00 - 00.00 Giash
00.00 - 01.30 Changing Grey (LIVE)
01.30 - 03.00 Naga & Peter Bernath
04.00 - 06.00 Manek & Hi

Mocsár

16.00 - 17.00 Faz
17.00 - 19.00 Ln // So ▷ Gin Tony & Gilbert Pomelo
19.00 - 21.00 Budabumps ▷ Herring Franky, Stackone, Don C, Bluntone
21.00 - 22.00 Tzapicarium
22.00 - 23.00 Vanis & Ponza
23.00 - 00.00 Jazzbois
00.00 - 01.00 Rxsolo (SA)
01.00 - 02.00 Egs & Figura
02.00 - 03.30 Elevated ▷SIAGA & Perrin

Cökxpon

12.00 - 06.00 Cökxpon Chill Garden

 

Július 14. (Szombat)

Északi Színpad

21.35 - 22.30 Szabó Benedek és a Galaxisok
23.00 - 00.00 Hiperkarma
00.30 - 01.30 Sena & Redred
02.00 - 04.00 Acid Arab (FR)

Tószínpad

16.00 - 18.00 Pizza Amore (WARM Up Dj)
18.00 - 18.45 Freakin' Disco
19.00 - 19.50 The Qualitons
20.20 - 21.30 Shigeto (US)

Nagyszünet By Budapest Park

14.30 - 15.10 Czeglédi Szabolcs Akusztik
15.20 - 16.00 Bérczesi Robi

Tilos X Robur

19.00 - 20.00 Asan Records
01.00 - 02.00 Confused
02.00 - 02.20 Kong&Malz
03.30 - 04.30 Display
04.30 - 06.00 Ln//So

Auróra

16.00 - 17.30 Dorko Band
17.50 - 18.20 Bozo
18.40 - 19.30 Siketfajd
19.50 - 20.40 Puma Danger
21.00 - 22.00 Rock Band For Old Men

Déli Színpad

16.00 - 17.00 Workshop: Wave Twins
17.00 - 18.00 Workshop: Hargitai András (Egészségmegőrzés és kreativitás)
18.00 - 19.30 Asparagus
19.30 - 21.00 Banyek (LIVE)
21.00 - 22.30 Max Sinclair
22.30 - 00.00 Wave Twins (LIVE)
00.00 - 01.30 Galactic Jackson
01.30 - 02.30 J. Mono
02.30 - 04.00 Mesterházy & Atomik
04.00 - 05.00 Aga2l
05.00 - 06.00 Mankind
06.00 - 08.00 Bernáthy Zsiga (LIVE)
08.00 - 10.00 Nova Gravity

Mocsár

15.00 - 16.30 Lilbit Laytah (Boros, Hock, Menyhei)
16.30 - 18.00 The Keeymen
18.00 - 19.30 Panel Surfers
19.30 - 20.30 Kunst
20.30 - 22.00 Tpsrprt
22.00 - 23.00 Peter Problem
23.00 - 01.00 Alcázar! ▷ Vedat Akdağ & Aron Ya
01.00 - 02.00 Uffalo Steez
02.00 - 03.30 Babylon Records ▷STAS, Hataah, Baq, Prp (IT)

Cökxpon

12.00 - 06.00 Cökxpon Chill Garden

ATEMPO.sk