Bánkitó Fesztivál 2019-ben is - csütörtöki zenei program

Bánkitó Fesztivál 2019-ben is - részletes program

2019. július 11-én, csütörtökön folytatódik az idei Bánkitó Fesztivál, a Nógrád-megyei Bánk tavának partján. Zenekarok, DJ-k és kortárs színházi előadások várják a látogatókat.

Belépés bérlettel 26900 forintért, napijeggyel 12500 forintért, illetve Családbarát Napijeggyel 7500 forintért.

 

Program

Július 11. (csütörtök)

Tószínpad

17.15 Krizso (live act)
18.00 Mayberian Sanskülotts - bocsánat
19.00 Platon Karataev - indiefolk
20.20 Ricsárdgír - hobbypop

Északi Színpad

21.35 Gustave Tiger - punk
23.00 Viagra Boys (SWE) - punk
00.30 Bob Moses (CAN) [club set] - electronica
02.00 Analog Balaton - electronica | experimental downtempo

Greatest Hits Színpad

17.00 Shaibo - alternative
17.45 the nobody elses - surf-punk
18.30 The California Nightmares - stabil oldalfekvés
19.15 Satelles - hardcorepunk
20.00 Trillion - rock
21.00 Zombie Girlfriend - dreampop | shoegaze
22.00 Jungstötter (DE) - alternative
23.00 Mörk - psychedelic soul
00.00 Panel Surfers - surf
01.00 Deep Glaze - rock

Compó Aréna

19.00 Abel Telenko - 00’s dance/trance | 80’s | 90’s | brake/electro | dancefloore house | euro dance | freestyle | new beat | samba
20.30 Vinnie Lonely (Kovács Ákos - SK) - House
22.00 Akos V - House | techno
00.00 Route 8 b2b Soundbank - disco-house-techno
02.00 LAU - Electro | techno
04.00 Galactic Jackson b2b Saint Leidal the 2nd - rave

Tilos

02.00 LN//SO - bass
03.00 Mentalien - garage
04.00 Dj Ren - d&b

Auróra

19.30 Splatter (Küss Mich, Élő-Halott, UH Fest) - post-industrial
23.30 Dj FeÁ + Lohuma - feárk

Keret Ház

23.00 The Ball ~ disco | funky
01.00 Küss Mich ~ italo | punk | synth | wave

 

Július 12. (péntek)

Tószínpad

17.15 I am Soyuz - singer-songwriter
18.00 Mulató Aztékok - hip-hop
19.00 Sudan Archives (US) - hiphop
20.20 Szabó Benedek és a Galaxisok - indie

Északi Színpad

21.00 Kapitány Máté & Lil Frakk & Gege - hiphop
22.00 Saul Williams (US) - hiphop
23.30 Bohemian Betyars - freakpunk
01.00 Krúbi - hiphop
02.30 Freakin' Disco - jazzfuck | techno

Greatest Hits Színpad

17.45 Disco Nap - dreamnoise
18.30 Bozo
19.15 Siketfajd - psych-funk-punk
20.00 Slow Village - hiphop
21.00 Jazzékiel - jazzekiel
22.00 Mordái - psych-folk
23.00 Dé:Nash - hiphop
00.00 Megtűrtek - postpunk boyband
01.00 Electroforez (RU) - dark-synt

Compó Aréna

17.00 Captain Ludo - Ambient
19.00 Obwigszyh, Normal Tamas - electronica
20.00 Adis Abbé - House
22.00 Pizza Amore - Breakz | House | Weird
00.00 Alexandr - House
02.00 Roi Perez (ISR) - House
04.00 Tolo - House

Tilos

02.00 Planetmalcolm - bass
03.00 Zomblaze - bass
04.00 Zosha - dubstep
05.00 Cadik - grime

Auróra

19.30 PusztaHang Crew selector set (Debrecen) - selection
23.30 Péló & szovjet (Nappali, Drukker) - újhullám

Keret Ház

20.00 Lil Afolt + D¥NA - hip-hop
22.00 Lil Iom - hip-hop | trash
22.30 Kapitány Máté - hip-hop | trap
23.30 What's My Age Again - pop
01.30 Kozmikus Háttérsugárzás - halál | pusztulat
02.00 Pénz - jungle | rave | techno

 

Július 13. (szombat)

Tószínpad

17.00 Egyedi Péter (MMAMT)
18.00 Carson Coma - beat
19.00 Gurr (DE) - garagepunk
20.20 Csaknekedkislány - newbeat

Északi Színpad

22.30 Szabó Balázs Bandája
00.00 Middlemist Red + Fran Palermo
02.00 Kistehén - kistehén

Greatest Hits Színpad

17.00 Mambo Rumble - valami hülyeség
17.45 Quiet Kid
18.30 Kaktus - psych
19.15 Meteo - rock
20.00 Black Bartók - darkblues
21.00 SADO OPERA (RUS) - queer performance
22.00 Dope Calypso - discopunk
23.00 Felső Tízezer - powerpop
00.00 The PinUps - punk rock
01.00 YusYus (SRB) - new-wave

Compó Aréna

19.00 Man + Machine - electronica
20.30 Experimental - techno
22.30 Detective Kelly - electronica
00.00 CVRDWELL - trance
01.30 Tommy Holohan (IRL) - techno
03.30 Aga2l b2b NVKP - metal
05.30 Mankind - techno
07.30 Zsiga Bernathy - techno

Tilos

02.00 Nixon - break
03.00 Sam Starion - ghettofunk
04.00 Clairvo - glich
05.00 Palotai - eklektika

Auróra

19.30 Iggy Pope (Grand Café, Szeged) - fúziók
23.45 PROJEKT L36 pres. Metri & Placid - nyolcker vinyl

Keret Ház

20.00 Phenom' DJ szett - pop
22.00 Collect All And Save - live techno
23.00 Triste Ensemble - live experimental
03.00 Vedat Akdag - House | techno | tribal

ATEMPO.sk