Naszvadi Napok 2016

Naszvadi Napok 2016

2016. szeptember 15-e és 18-a között rendezik meg a Naszvadi Napokat. A négy napban színes programmal várnak minden érdeklődőt. Belépés ingyenes.

 

Program

Szeptember 15. (csütörtök)

17.00 Holop Ferenc jubileumi fotókiállítása (kultúrház nagyterme)

 

Szeptember 16. (péntek)

08.30 Futóverseny gyermekeknek - (faluközpont)
15.00 Naszvadi Alapiskola volt diákjainak találkozója (iskola díszterme)
15.30 A felújított közlekedési játszótér ünnepélyes átadása (Alapiskola udvara)
17.00 Koszorúzás a Naszvadiak Emlékművénél
18.00 Ünnepi önkormányzati ülés (az NTV élő közvetítése)
20.00 Koncertek (nagyszínpad a kultúrház udvarán)

Foxies
Revival U2

22.30 Disco - Dj. Beck Károly (kultúrház udvara)

 

Szeptember 17. (szombat)

08.00 Naszvadi búcsú és vásár
09.00 Kézilabda torna (sportcsarnok)
10.00 Naszvadiak 6. fotóversenyének megnyitója (kultúrház Stúdiógalériája)
11.00 Ünnepi szentmise a 235 éve felépített Szent József templomban
12.00 Főzőverseny és verseny a legszebb főzőhelyért (kultúrház udvara)
14.00 – 18.00 Játszóudvar és Népi játszóudvar (kultúrház udvara)
15.00 Szórakoztató műsorok (nagyszínpad a kultúrház udvarán)

Fellépők
Búzavirág
Martosi Hagyományőrző Együttes
Spevokol Matice slovenskej
Éneklő szakácsok (HU)
Furmani z Nitry
Zumba
Nyugdíjas Klub énekkara
Érsekújvári Rockszínpad

15.30 Kultúrműsor a piactéren, Énekverseny, Szabadidőközpont táncköre
16.00 Labdarúgó-mérkőzés: Öregfiúk Naszvad – Felsőszentiván (futballpálya)
18.00 Főzőverseny és a legszebb főzőhely kiértékelése
18.30 NÆSZVADY JAM (nagyszínpad a kultúrház udvarán)

Fellépők
Kis Niki
Bánházi Dóra
Paluska Dani
Kelemen Márk
Lenka Tóthová
Gerhát Arnold
Nagy Csaba & Nagy Krisztína
Hant zenekar
Lábszky Olivér
Süttő Jennifer
Nagy Haris Krisztína
Flaisz Dodó
Nagy & Kovačic
Tobias Ďurika
História zenekar
Kissné Flaisz Ági

19.30 Mulatság - Apollo Band (kultúrház udvara)
19.30 Mulatság (piactér)

 

Szeptember 18. (vasárnap)

08.00 Naszvadi búcsú és vásár
08.00 Vasárnapi istentiszteletek
15.00 Szórakoztató műsor (nagyszínpad a kultúrház udvarán)

Fellépők
Óvodások
Alapiskola tanulói
Klauniáda – Bohócműsor
Társastánc
Zumba
Művészeti Alapiskola énekesei
Modern tánc

Kísérőrendezvények
Arcfestés, Selfi fotó, Cukorkaágyú (Szabadidőközpont)

16.00 Bajnoki labdarúgó mérkőzés (futballpálya)

aTEMPO.sk