28. Komáromi Napok - zenei program - vasárnap

28. Komáromi Napok

2019. április 28-án, vasárnap folytatódnak a Komáromi Napok, mely a két Komárom (Észak- és Dél-Komárom) közös ünnepsége. Az esemény több helyszínen kerül megrendezésre. Belépés díjtalan (kivéve néhány rendezvényt). Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

LETÖLTHETŐ A PROGRAMFÜZET

az ERŐDFESZT programja

 

ZENEI PROGRAM

Április 28. (Vasárnap)

10.00 Néptánc Feszt /Bridgestone Nagyszínpad/
10.00 Kemence Bábcsoport: Zöld Péter – bábelőadás /Játszudvar/
11.30 Tücsökszabi Móka - interaktív gyerekkoncert /Játszudvar/
14.00 Kisvirág Bábcsoport: A szeretetre vágyó süni – bábelőadás /Játszudvar/
14.15 Benes Ildikó és Pőthe István zenés műsora /Borok utcája - színpad/
14.30 Kis Fúvószenekarok koncertjei /Tiszti Pavilon - udvar/
15.00 Zene – Barátság Népzenei Fesztivál /Szőny, Petőfi Sándor Művelődési Ház/
15.15 Ölveczky András műsora /Borok utcája - színpad/
16.00 Színes feketerigó – interaktív gyerekműsor /Játszudvar/
16.15 Bernáth Tamás műsora /Borok utcája - színpad/
16.30 Dori’s day koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
17.00 „Szórakozzunk együtt!” a Városi Nyugdíjas Klub vidám műsora /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
17.30 Phoenix RT koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
18.00 Crazy Little Queen Tribute Band koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
18.00 A Komáromi Kamarazenekar ünnepi hangversenye a komáromi Csemadok 70. évfordulójának tiszteletére /Tiszti Pavilon - díszterem/
19.00 Memória Társulat koncert /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
19.00 Peter Cmorík & Band koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/
19.00 Magyar Lovas Színház: 15 éves Gála /Magyar Lovas Színház/

Szereposztás (tervezet) Bucsi Annamária, Fehér Nóra, Deák Fruzsina, Kecskés Tímea, Vörös Edit, Bányoczky Nóra, Baranyai Annamária, Derzsi György, Vadkerti Imre, Kovács Koppány, Kósa Zsolt, Szabó Gyula Győző, Sándor Dávid, Cselepák Balázs, Sipos Imre, Zayzon Csaba, Ágoston Máté, Csordás Ákos, Geri Tamás , Kiss Zsolt, Barabás-Kiss Zoltán, Rancsó Dezső, György -Rózsa Sándor

20.00 Kowalsky meg a Vega koncert /Bridgestone Nagyszínpad/
20.45 Bikini koncert /Klapka tér – Nagyszínpad/

 

Április 29. (Hétfő)

11.00 Monotinik: Fura – előadás, nem csak tiniknek (12 éves kor felett) /Jókai Mozi/
16.00 Egressy Béni emléktáblájának megkoszorúzása születésének 205. évfordulója alkalmából a Jókai Egyesület szervezésében /Tó utca/

 

Április 30. (Kedd)

09.00 Alap- és zeneiskolás tanulók zenés-táncos programja /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
16.30 Lehár Ferenc szobrának koszorúzása születésének 149. évfordulója alkalmából /Lehár park/
17.00 A Komáromi Művészeti Alapiskola és az Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola közös hangversenye /Duna Menti Múzeum - Kultúrpalota/
17.00 Színház… vagy amit akartok - Interaktív színházi kiállítás és játék /Creative Art Studio/
17.30 Hamupipőke és a dagadt egér – zenés diákszínház /Matica slovenská székháza/

 

Május 1. (Szerda)

ÖREGVÁR NAP /Öregvár - bejárat aVillanytelepi útról/

10.30 Babuci Színház: Szuronyfi Szaniszló és a legkisebb ágyú - bábelőadás
11.00 E pluribus unum zenei egyesület: Török – magyar háborúk; szlovák nyelvű zenés elbeszélés
13.00 Écsi Gyöngyi: Mese a teremtésről - zenés bábjáték
15.00 Csavar Színház: A helység kalapácsa

16.00 CAPELLA koncert /Menház – zsinagóga/
16.00 „Taľafatky” - a„Slovenskí rebeli” társulat zenés-táncos színházi előadása /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/
19.30 A trencséni„Nadšenci” néptáncegyüttes műsora /Tiszti pavilon - Amfiteatrum/

EZ, ATEMPO.sk