XIX. Negyedi Falunapok - szombati program

 XIX. Negyedi Falunapok - részletes program

2019. augusztus 24-én, szombaton folytatódnak a XIX. Negyedi Falunapok. Színes zenei műsor, sport és szórakoztató programok várják a látogatókat.

 

Program

Augusztus 24. (szombat)

07.00 - 13.00 Horgászverseny
08.00 - 20.00 Negyedi nyári vásár
08.00 - 20.00 Autókiállítás - Autoprofit
09.00 - 19.00 Tenisz- és asztalitenisz torna /sportközpont/
Strandröplabda torna /Vága-parti szabadstrand/
09.00 - 19.00 Kísérőprogramok: arcfestés, légvár, bohóc lufikkal
11.00 - 19.00 Kézműves utca - kreatívsarok gyermekeknek
11.00 - 15.00 Lovak szépségversenye
11.00 - 18.00 Kiállítás helyi alkotók műveiből /Pongrácz Ágoston Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola épülete/
14.00 - 22.00 Bor és dal ünnepe - a Cortona Crup Polgári Társulás XII. Nemzetközi borversenyén értékelt borok kóstolója
14.00 - 22.00 Ételkülönlegességek és borkóstoló a környező régiók boraiból

14.00 - 15.00 Délutáni vigadalom
Fellép: Vígh Valéria és Mezei Ernő zenekara

15.00 - 17.00 Strongman - Erőemelő bemutató
15.30 - 16.00 Amaro Rat tánccsoport fellépése
18.00 - 19.45 Bajnoki labdarúgó mérkőzés - U19: FC Negyed - FC Tallós

18.00 - 19.45 Egyházzenei est /katolikus templom/
Fellépők: Napsugár énekkar, Törökbálint vegyeskar, Zobor Hangja Vegyeskar
19.45 - 20.00 11-es rúgó verseny

21.00 - 22.00 Elán Tribute koncert
22.00 - 03.00 Party Night: TT & társai

 

Augusztus 25. (vasárnap)

09.00 - 12.00 Lövészverseny
09.00 - 19.00 Kísérőprogramok: arcfestés, légvár, bohóc lufikkal
09.30 - 12.00 Ünnepi szentmise, ünnepi istentisztelet /a község templomai/
11.00 - 18.00 Kiállítás helyi alkotók műveiből /Pongrácz Ágoston Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola épülete/
13.00 - 19.00 Kézműves utca - kretívsarok gyermekeknek
14.00 - 22.00 Bor és dal ünnepe - a Cortona Crup Polgári Társulás XII. Nemzetközi borversenyén értékelt borok kóstolója
14.00 - 22.00 Ételkülönlegességek és borkóstoló a környező régiók boraiból
14.00 - 16.00 Gasztronómiai különlegességek versenye

14.00 - 15.00 Sellyei fúvószenekar fellépése
15.30 - 18.45 Maroš Bango fellépése
17.00 - 18.45 Bajnoki labdarúgó mérkőzés: FC Negyed - TJ Újlót (Veľké Lovce)
20.30 - 22.00 Szikora Róbert és az R-GO

ATEMPO.sk