Babel Sound - Interaktív Világzenei Fesztivál Balatonbogláron - pénteki program

Babel Sound - Interaktív Világzenei Fesztivál Balatonbogláron

2019. július 19-én, pénteken folytatódik a Babel Sound - Interaktív Világzenei Fesztivál Balatonbogláron, a Balaton partján. Eme kulturális kavalkád a világra, kultúrák megismerésére nyitott közösség találkozóhelye. Olyan környezetet teremt, amely lehetőséget biztosít a felszabadult közös alkotásra, kreatív játékra, egymás megismerésére.

A Babel Sound-on fellépő művészek küldetésük, hogy megismertessék népszokásaikat, és elmélyítsék a tiszteletet egymás iránt a művészeten keresztül.

A belépés díjtalan. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

VIDEÓ ÉS FOTÓK A FESZTIVÁLRÓL

Program

Július 19. (péntek)

08.30 Napindító jóga /Indiai sátor/
10.00 Zenész mozgás /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
10.00 Évkerék Társulat - A világ kezdete - Családi- és gyermekprogram /Nagy Kultúrsátor/
10.00 Indiai játszóház - Családi- és gyermekprogram /Indiai sátor/
10.15 Mi az a gamelán? Hallgasd csak! /Indonéz sátor/
10.30 Hangszerkiállítás /Hangszerkészítők sátra/
10.45 Zenei készségfejlesztő: olvasó, fejtörő /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
11.00 Gözleme kóstoló - gasztronómia /Török sátor/
11.00 Friss olasz tészta készítő workshop - gasztronómia /Olasz sátor/
11.00 Dzsinnkaladzsi világzenei gyermekprogram - Családi- és gyermekprogram /Nagy Kultúrsátor/
11.00 Prekolumbián kerámia technikák Bertók Évával /Kézműves sátor/
11.00 Légy zenész! /Indonéz sátor/
11.45 Hogyan készül? /Hangszerkészítők sátra/
12.00 Művészetterápiás foglalkozás /Kézműves sátor/
12.00 Kotta kódoló és készítő fejtörő /Indonéz sátor/
12.00 Yeden Ensemble koncert /Török sátor/
12.00 Indiai zenei workshop /Indiai sátor/
13.00 Friss paradicsomszósz készítés és tésztafőzés - gasztronómia /Olasz sátor/
13.30 Henna festés /Indiai sátor/
14.00 Nemezékszer készítés /Kézműves sátor/
14.00 Hangzó hangszersimogató /Hangszerkészítők sátra/
14.00 Török teaház és leblebi kóstoló - gasztronómia /Török sátor/
14.30 Ismerj meg magyar népdalokat! /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
15.00 Mangala társasjáték - Családi- és gyermekprogram /Török sátor/
15.30 Olvasósarok, színező, hangszerkiállítás - Családi- és gyermekprogram /Indonéz sátor/
15.30 Készítsd el a saját hangszered! /Hangszerkészítők sátra/
15.30 Mandalafestés /Kézműves sátor/
16.00 Gyermek és családi idő: minden napra egy meglepetés! - Családi- és gyermekprogram /Inonéz sátor/
16.00 Indiai játszóház - Családi- és gyermekprogram /Indiai sátor/
17.00 Silibrina koncert /Csavargőzös színpad/
17.00 Henna /Kézműves sátor/
17.00 Hangzó hangszersimogató /Hangszerkészítők sátra/
18.00 Esti mese - Családi- és gyermekprogram /Török sátor/
18.00 KshitiJ Project koncert /Csónakház terasz/
18.30 Mesék Indiából - Családi- és gyermekprogram /Indiai sátor/
19.30 Esti jóga /Indiai sátor/
19.30 Giovanni Seneca & Fugato Orchestra /Nagyszínpad/
21.00 Ibrahima Cissokho /Nagyszínpad/
22.30 CREMM koncert (1. csoport) /Babel Camp Romkocsma/
22.30 Fedezz fel egy népdalt! /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
23.00 Maria Mazzotta & Bruno Galeone koncert /Nagy Kultúrsátor/
23.00 Bandgladesh /Bandgladesh bubble/
00.00 CREMM koncert (2. csoport) /Babel Camp Romkocsma/
00.00 Leila Soldevila & Tangoleon koncert /Pince Jazz Klub/
01.30 Open jam session /Pince Jazz Klub/

 

Július 20. (szombat)

08.30 Napindító jóga /Indiai sátor/
10.00 Zenész mozgás /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
10.00 Évkerék Társulat - Az elvarázsolt tó - Családi- és gyermekprogram /Nagy Kultúrsátor/
10.00 Indiai játszóház - Családi- és gyermekprogram /Indiai sátor/
10.15 Mi az a gamelán? Hallgasd csak! /Indonéz sátor/
10.30 Hangszerkiállítás /Hangszerkészítők sátra/
10.45 Zenei készségfejlesztő: olvasó, fejtörő /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
11.00 Bollywood tánc workshop /Indiai sátor/
11.00 Dzsinnkaladzsi világzenei gyermekprogram - Családi- és gyermekprogram /Nagy Kultúrsátor/
11.00 Prekolumbián kerámia technikák Bertók Évával /Kézműves sátor/
11.00 Yeden Ensemble koncert /Török sátor/
11.00 Olasz nyelvi játékok /Olasz sátor/
11.00 Légy zenész! /Indonéz sátor/
11.45 Hogyan készül? /Hangszerkészítők sátra/
12.00 Mangala társasjáték - Családi- és gyermekprogram /Török sátor/
12.00 Kotta kódoló és készítő fejtörő /Indonéz sátor/
12.00 Henna /Kézműves sátor/
12.00 Indiai zenei workshop /Indiai sátor/
13.00 Művészetterápiás foglalkozás /Kézműves sátor/
13.30 Papírdísz készítés, hajtogatás /Indiai sátor/
14.00 Othman El Kheloufi koncert /Nagy Kultúrsátor/
14.00 Török teaház és leblebi kóstoló - gasztronómia /Török sátor/
14.30 Ismerj meg magyar népdalokat! /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
15.00 Nemezékszer készítés /Kézműves sátor/
15.00 Camur tatlisi kóstoló - gasztronómia /Török sátor/
15.30 Olvasósarok, színező, hangszerkiállítás - Családi- és gyermekprogram /Indonéz sátor/
15.30 Chalaban koncert /Keleti kultúra sátor/
16.00 Gyermek és családi idő: minden napra egy meglepetés! - Családi- és gyermekprogram /Indonéz sátor/
16.00 Kina gecesi - hagyományos leánybúcsúztató /Török sátor/
16.00 Indiai játszóház - Családi- és gyermekprogram /Indiai sátor/
16.00 Textil virág készítés /Kézműves sátor/
17.00 Télamuré koncert /Csavargőzös színpad/
18.00 Esti mese - Családi- és gyermekprogram /Török sátor/
18.00 Igazi olasz pizza sütő workshop - gasztronómia /Olasz sátor/
18.00 Širom koncert /Csónakház terasz/
18.00 Zenés-táncos borkóstoltatás - gasztronómia /Olasz sátor/
18.30 Mesék Indonéziából és Indiából - Családi- és gyermekprogram /Indiai sátor/
19.30 Esti jóga /Indiai sátor/
19.30 Belonoga koncert /Nagyszínpad/
21.00 Marockin' Brass koncert /Nagyszínpad/
22.30 CREMM koncert (3. csoport) /Babel Camp Romkocsma/
23.00 Colectivo Minotauro koncert /Nagy Kultúrsátor/
00.00 Ineffable koncert /Pince Jazz Klub/
00.00 Open jam session /Babel Camp Romkocsma/
01.30 Open jam session /Pince Jazz Klub/

 

Július 21. (vasárnap)

08.30 Napindító jóga /Indiai sátor/
10.00 Zenész mozgás /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
10.00 Évkerék Társulat - Piripirí, az illatgyökér - Családi- és gyermekprogram /Nagy Kultúrsátor/
10.00 Indiai játszóház - Családi- és gyermekprogra /Indiai sátor/
10.30 Hangszerkiállítás /Hangszerkészítők sátra/
10.45 Zenei készségfejlesztő: olvasó, fejtörő /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
11.00 Batikolás /Indiai sátor/
11.00 Török teaház és leblebi kóstoló - gasztronómia /Török sátor/
11.00 Bábos mesemondás olasz-magyar nyelven - Családi- és gyermekprogram /Olasz sátor/
11.45 Hogyan készül? /Hangszerkészítők sátra/
12.00 Kotta kódoló és készítő fejtörő /Indonéz sátor/
12.00 Nemezékszer készítés /Kézműves sátor/
12.00 Camur tatlisi kóstoló - gasztronómia /Török sátor/
14.00 KshitiJ Project koncert /Keleti kultúra sátor/
14.30 Ismerj meg magyar népdalokat! /Zeneélmény sátor (jurta sátor)/
15.00 Olasz nyelvi játékok /Olasz sátor/
15.30 Colors of Indonesia koncert /Nagy Kultúrsátor/
17.00 Attacca koncert /Csavargőzös színpad/
18.00 Banda Zeitun koncert /Nagyszínpad/
19.30 Open jam session /Nagy Kultúrsátor/
22.00 Naked koncert /Babel Camp Romkocsma/

ATEMPO.sk