2023. július 8-án, szombaton folytatódik az Egressy Béni Városi Művelődési Központ rendezésében az idei HashtagKN című zenei fesztivál a komáromi Tiszti Pavilon szabadtéri színpadán.
A felhívásra tizennégyen jelentkeztek, akik közül a szakmai bizottság tagjai – Domonkos Pál, Vadkerti Imre, Emmer Péter és Lakatos Róbert – nyolc fellépő zenekart választottak ki.
Elsősorban rock zenekarok állnak majd a színpadra, de lesz rap és jazzrock is.
Ott lesz Nagy Viki és zenekara, a komáromi José LIVE, az ipolysági Kingfishers, a dunaszerdahelyi Szuperzöld, a párkányi No Para zenekar, az ipolysági ChapteR5, a budapesti Lawn Dogs zenekar (felvidéki tagokkal) és a komáromi The Beat This.
A HashtagKN keretében a legjobb csapat 1000 EUR-t nyerhet, de egy különdíj is gazdára talál, ami Komárom városa jóvoltából 500 EUR-ós hangszervásárlási utalvánnyal jár.
Mindenkit szeretettel vár a rendezőség az eseményre.
Program
Július 8. (szombat)
17.00 Kingfishers
18.30 No Para
20.00 Lawn Dogs
21.30 José LIVE
ATEMPO.sk
Támogass minket!
Támogasd a 10 éves ATEMPO.sk-t, ha tetszik, amit csinálunk és szeretnéd, hogy további tartalmak készüljenek, még több információ, beszámoló, interjú, esemény jelenjen meg felületeinken. Támogatásoddal a jövőben is szolgálhatjuk a közösségünket. Köszönjük!