Véget ért az X-Faktor 8. évada, ahol 2017 után 2018-ban újra egy határon túli csapat nyert. Az RTL Klub tehetségkutatójában a Filep Kund és Laskay Nimród alkotta kolozsvári rapduó, a USNK végzett az első helyen.
Az első körben mindenki azzal a dallal állt a színpadra, amellyel a válogatókon mutatkoztak be. Majd az USNK ezúttal is hozott egy új, saját dalt, mely a Stom címet kapta.
A verseny elejétől esélyesnek tartott duó végül Radics Gigivel áll színpadra.
A második helyezett a Stolen Beat formáció lett, harmadikként Tamáska Gabriella esett ki a műsor első részében.
A srácok nyereménye pedig többek közt fellépési lehetőség a jövő évi Szigeten. De ezzel még nincs vége, hisz A Dal 2019-es válogatójába is bekerült, így hamarosan a Duna TV-n is láthatjuk őket.
EZ, ATEMPO.sk
Támogass minket!
Támogasd a 10 éves ATEMPO.sk-t, ha tetszik, amit csinálunk és szeretnéd, hogy további tartalmak készüljenek, még több információ, beszámoló, interjú, esemény jelenjen meg felületeinken. Támogatásoddal a jövőben is szolgálhatjuk a közösségünket. Köszönjük!