2021-ben folytatódik az X-Faktor tehetségkutató, az RTL Klub műsorába idén új műsorvezető és új zsűritag is érkezik.
A jubileumi 10. évad műsorvezetője Miller Dávid lesz, akit az RTL Reggeli egyik házigazdájaként ismerhet a közönség, de szerepelt A Tanár és az Alvilág című filmsorozatokban, valamint ő lett nyertese az Álarcos énekes showműsor második évadának.
FRISS! Ruszó Tibi lett a 2019-es X-Faktor győztese
Ami a zsűrit illeti, Dallos Bogi úgy döntött, a jövőben zenei karrierjére és egyéb feladataira szeretne koncentrálni, ezért lemondott mentorszékéről az X-Faktorban. Helyette érkezik Csobot Adél, akit Gáspár Laci, ByeAlex és Puskás Peti mellett láthatunk majd a műsorban.
Csobot Adél a 2012-es X-Faktorban vált közismertté, majd a Sztárban Sztár harmadik évadában és a Nagy Duett hatodik évadában is bemutatkozott. Láthattuk a Sztárban sztár +1 zsűritagjaként is, 2020-ban pedig az Álarcos énekes egyik „Nyomozója” volt.
Az X-Faktor válogatója már javában zajlanak, de még mindig várják a jelentkezőket.
Roni, ATEMPO.sk
Fotó: RTL Magyarország
Támogass minket!
Támogasd a 10 éves ATEMPO.sk-t, ha tetszik, amit csinálunk és szeretnéd, hogy további tartalmak készüljenek, még több információ, beszámoló, interjú, esemény jelenjen meg felületeinken. Támogatásoddal a jövőben is szolgálhatjuk a közösségünket. Köszönjük!