Bíborpiros szép rózsa - népzenei vetélkedő országos elődöntője Rozsnyón

Bíborpiros szép rózsa országos elődöntője

2017. október 22-én, vasárnap 14.00 órától a rozsnyói Történelmi Városházán kerül megrendezésre a Bíborpiros szép rózsa népzenei országos vetélkedő elődöntője. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők.

 

Program

12.30-13.00 – Megérkezés, prezentáció
13.00-13.15 – Megnyitó, a fellépési sorrend ismertetése

13.15-14.00 – Térpróbák
14.00-16.00 – Elődöntő az I. korcsoportnak (kisterem) – citerazenekar, népdalkörök, énekesek
16.00-17.00 – Frissítők, közben szakmai értékelések
17.00-18.00 – Közös eredményhirdetés

13.15-14.00 – Térpróbák
14.00-16.00 – Elődöntő a II. korcsoportnak (színházterem) – népdalénekesek, népdalkörök
16.00-17.00 – Frissítők, közben szakmai értékelések
17.00-18.00 – Közös eredményhirdetés

 

Fellépők

1. korcsoport (kisterem)

Buzitai Alapiskola citerazenekara – Buzita - citerazenekar
Buzitai Alapiskola citerazenekara-fiatalabb korosztály – Buzita - citerazenekar
Nefelejcs citerakör – Rozsnyó - citerazenekar
Boczán Anna Fruzsina – Nagykapos - hangszer, citera
Grulyó Kornélia, Jano Paulína – Torna - népdal (duó)
Három a lány – Rozsnyó - népdal (duó)
Nagy Lilla, Bodnár Ramóna, Tisza Mária – Rozsnyó - népdal (duó)
Korintus Beáta és Korintus László – Hárskút - népdal (duó)
Bodor Karolina – Magyarhegymeg - népdal (szólista)
Bohuš Edina Alexandra – Rimaszombat - népdal (szólista)
Kovács Kitti – Szádalmás - népdal (szólista)
Dendis Izabella – Rozsnyó - népdal (szólista)
Fábián Tímea – Rozsnyó - népdal (szólista)
Šmajda Bernadett – Rozsnyó - népdal (szólista)
Tóth András – Csicser - népdal (szólista)
Berta Lucia Fanni – Kenyhec - népdal (szólista)
Korán Tímea – Kenyhec - népdal (szólista)
Viszlai Anna Rozália – Szepsi - népdal (szólista)
Jačman Anikó - népdal (szólista)
Gubala Nikolett - népdal (szólista)
Korintus László – Hárskút népdal (szólista)
Galáris Énekegyüttes – Fülek - népdalkör
Hóvirág népdalkör – Tornalja - népdalkör
Csalogány népdalkör – Tornalja - népdalkör
Rozmaringsarj Gyermek Néptánccsoport – Szina - népdalkör
Rozmaringsarj Népdalkör – Hárskút - népdalkör

2. korcsoport (színházterem)

Demko András mérnök – Nagyida - népdal (szólista)
Rezes Gyula – Szepsi - népdal (szólista)
Červený Éva – Áj - népdal (szólista)
Gebe János – Jólész - népdal (szólista)
Mezeicsokor éneklőcsoport – Fülekkovácsi - népdalkör
Szivárvány Énekkar – Nagybalog - népdalkör
Almágyi Népdalkör- Almágy - népdalkör
Mezei Virágok-vegyes – Tornagörgő - népdalkör
Imregi hagyományőrző csoport – Imreg - népdalkör
Gyöngyvirág népdalkör – Szetnmária - népdalkör
Szepsi Asszonykórus – Szepsi - népdalkör
Cserepszin Éneklőcsoport – Makranc - népdalkör
Búzakalász Éneklőcsoport – Bodolló - népdalkör
Rozmaring Hagyományőrző Csoport – Szina - népdalkör
Rozmaring Néptáncegyüttes – Szina - népdalkör
Gyöngyvirág éneklőcsoport – Várhosszúrét - népdalkör
Cházár András Népdalkör – Jólész - népdalkör
Csattogó vegyeskar Krasznahorkaváralja – Krasznahorkaváralja - népdalkör
Andrássy Dénes Férfikar – Rozsnyó - népdalkör
Bíborka Népdalkör – Hosszúszó - népdalkör
Bokréta Népdalkör – Szádalmás - népdalkör
Kéknefelejcs Népdalkör – Várhosszúrét - népdalkör
Szalóka Éneklőcsoport – Szalóc - népdalkör
Rozmaring Férfikar – Hárskút - népdalkör
Kecsői Hagyományőrzők – Kecső - népdalkör hangszeres

ATEMPO.sk