Gombaszögi Nyári Tábor 2021-ben is – pénteki zenei program

Gombaszögi Nyári Tábor 2021-ben is – részletes zenei program

2021. július 16-án, pénteken folytatódik a Gombaszögi Nyári Tábor a gombaszögi kempingben (Gömör - Szalóc település), ahol koncertek, előadások, csapatjátékok és még sok minden más várja az érdeklődőket.

Ők lépnek fel az idei Gombaszögi fesztiválon – összeállt a zenei program

Minőségi programmal jön a FolkSzöglet a Gombaszögi Nyári Táborban

Mindenkit szeretettel várnak a szervezők. A rendezvény az aktuális óvintézkedések betartása mellett kerül megrendezésre.

 

A zenei program  

Július 16. (péntek)

09:00 – 10:00 Ébredés, Good Morning YOGA Detox /Szoba Chill/
10:00 – 12:00 Ringató foglalkozás Jóna Erikával /Gombaovi/
10:00 – 18:00 Zenehallgatás /Korona Sátor/
13:00 – 14:30 Hálózatok-Hálózata /KocsmaKert/ - A Hagyományok Háza Kárpát-medencei Hálózata és a hozzá kötődő pályázati források.
14:00 – 15:30 A székely menyecske meg az ördög - Fabók Mariann bábelőadása gyermekeknek is /Pajtaszínház/
15:00 – 17:00 Adriano Muerte – komolyzene /Szoba Chill/
15:00 – 16:00 Farkas Árpád /Korona Sátor/
16:00 – 17:00 Móni és az Emma zenekar /Korona Sátor/
16:00 – 17:30 Tánctanítás - kísér a füleki File Banda, valamint Nagy Csomor András és zenekara /Folkszöglet/
17:00 – 19:00 infi - hangjáték, világzene /Szoba Chill/
18:00 – 19:00 Mesekocsma felnőtteknek - mesemondók: Bukovics János és Agócs Gergely /Folkszöglet/
18:00 – 19:00 Ladislav Fuks: A hullaégető- Bandor Éva hangoskönyv bemutatója /Pajtaszínház/
19:00 – 20:30 Fonó zenekar /Folkszöglet/
19:00 – 21:00 Kanada Káosz /Szoba Chill/
20:00 – 21:30 The Butchers /Szifon Terasz/
21:00 – 22:30 Jóvilágvan /KocsmaKert/
21:00 – 23:00 DJ Zöld /Szoba Chill/
21:30 – 22:30 Esszencia /Folkszöglet/
22:30 – 00:00 Táncház /Folkszöglet/
22:45 – 00:15 Ricsárdgír /Szifon Terasz/
23:15 – 00:45 Road /KocsmaKert/
00:00 – 01:30 Kerekes Band /Folkszöglet/
00:00 – 02:00 Varkocs - hooligan folk /Szoba Chill/
02:00 – 04:00 Darth Péter – DnB /Szoba Chill/
04:00 – 06:00 Psycho - DnB, breakbeat /Szoba Chill/

 

Július 17. (szombat)

09:00 – 10:00 Ébredés, Good Morning YOGA Detox /Szoba Chill/
10:00 – 18:00 Zenehallgatás /Korona Sátor/
13:00 – 14:00 Ringató foglalkozás Jóna Erikával /Gombaovi/
15:00 – 16:00 Matusek Attila és Laboda Róbert- Pillanat, amely kilóg az időből /Pajtaszínház/ - Előadja: Matusek Attila
15:00 – 16:00 Kiss zenészek /Korona Sátor/
15:00 – 16:30 Korpás Éva gyerekműsora /Folkszöglet/
16:00 – 17:00 Whole Meal /Korona Sátor/
16:30 – 18:00 Tánctanítás - kísér Nagy Csomor András és zenekara /Folkszöglet/
17:00 – 19:00 Dr. Analóg - dub, hiphop, world /Szoba Chill/
18:00 – 19:30 Beugró - Vezeti: Gyenge Veroni Játszák: Matusek Attila, Dékány Niki, Nagy László és Panyi Zoltán /Pajtaszínház/
18:00 – 19:00 Mesekocsma felnőtteknek - mesemondó: Bukovics János /Folkszöglet/
19:00 – 21:00 Audiophile - dub, reggae /Szoba Chill/
19:00 – 20:30 Ferenczi György és a Rackajam /Folkszöglet/
20:00 – 21:30 Gorlo Volka /KocsmaKert/
21:00 – 23:00 Wakablack - dub, stepper ska-rocksteady /Szoba Chill/
21:00 – 22:30 Night Ride /Szifon Terasz/
22:00 – 23:30 Ötödik Évszak /Folkszöglet/
22:30 – 00:00 Bagossy Brothers Company /KocsmaKert/
23:00 – 00:30 Régi Csibészek /Szifon Terasz/
23:30 – 01:00 Táncház - kísér Nagy Csomor András és zenekara /Folkszöglet/
00:00 – 02:00 microdosemike - Post Apocaliptic Psyhedelic SexTett /Szoba Chill/
02:00 – 04:00 Vinnie Lonely – Világdiszkó /Szoba Chill/
04:00 – 06:00 Trumpf – techno /Szoba Chill/ 

EZ, ATEMPO.sk