Komáromi Napok 2022-ben – pénteki zenei program

Komáromi Napok 2022-ben – részletes zenei program

2022. április 29-én, pénteken folytatódnak a 29. Komáromi Napok a város több pontján.

Fellép többek közt Pál-Baláž Karmen, Čeku, a Back II Black, Tolvai Reni, az MTB Maiden Tribute Band, az Árgyélus Népzenekar, José, Jana Kirschner, a Ladánybene 27, Zsapka Attila, Farnbauer Péter, a Kuttyomfitty Társulat, Écsi Gyöngyi, a Borostyán együttes, a Modus Memory, a Memoria Társulat, a Koral Tribute Band és Emmer Péter is.

A belépés díjtalan. Mindenkit szeretettel várnak. Az esemény az aktuális óvintézkedések betartása mellett kerül megrendezésre.

 

LETÖLTHETŐ A PROGRAMFÜZET

az ERŐDFESZT programja

 

ZENEI PROGRAM

 

Április 29. (Péntek)

10.00 Alap- és zeneiskolás tanulók zenés-táncos programja (a Tiszti Pavilon amfiteátruma)
12.00 „Ha táncolsz, élsz… ha élsz, táncolsz” – a Jókai Mór Alapiskola műsora (Klapka tér)
16.30 Lehár Ferenc szobrának koszorúzása születésének 152. évfordulója alkalmából (Lehár park)
17.00 „Szórakozzunk együtt!” a Városi Nyugdíjas Klub tagjainak vidám műsora (a Tiszti Pavilon amfiteátruma)

18.00 Pál-Baláž Karmen koncert (Klapka tér – nagy színpad)
19.15 Čeku koncert (Borok utcája - színpad)
20.00 Back II Black koncert (Klapka tér – nagy színpad)
21.15 Tolvai Reni koncert (Borok utcája - színpad)
22.00 MTB Maiden Tribute Band koncert (Klapka tér – nagy színpad)

 

Április 30. (Szombat)

14.00 - 21.00 Liquid Picnic & RÉVolution (Rév – A Magyar Kultúra Háza – Tiszti pavilon)
15.00 Árgyélus Népzenekar koncert (Borok utcája - színpad)
16.00 Pusztaszer koncert (Klapka tér – nagy színpad)
16.30 A Niki dance &sport klub társastánc bemutatója (a Tiszti Pavilon amfiteátruma)
17.10 Titkos szerelem – a „Slovenskí rebeli” társulat zenés-táncos színházi előadása (a Matica slovenská székháza)
17.30 José LIVE! koncert (Klapka tér – nagy színpad)
18.30 Koczkás Eszter koncert (Borok utcája - színpad)
18.30 Borbély Karesz & Past perfect koncert (a Tiszti Pavilon amfiteátruma)
19.30 Jana Kirschner koncert (Klapka tér – nagy színpad)
21.15 Ladánybene 27 koncert (Klapka tér – nagy színpad)
22.00 Zsapka Attila és Farnbauer Péter koncertje (Borok utcája - színpad)

 

Május 1. (Vasárnap)

09.00 – 16.00 Öregvár Nap (Öregvár; bejárat a Villanytelepi útról)

10.15 Hagyományos verkli muzsika a nyitrai Tyjátr Színház előadásában
10.40 Háry, a 70kedő obsitos – a Kuttyomfitty Társulat zenés meseelőadása
12.10 Herkules, avagy a pokol meghódítása - a Tyjátr Színház szlovák nyelvű hagyományos bábelőadása
16.00 Az élet és a halál vize - Écsi Gyöngyi meseszínháza

13.30 Az OUCHA Fúvószenekar és a CZMMA zene- és tánctagozatos növendékeinek közös előadása (a Tiszti Pavilon amfiteátruma)
14.30 Zumba flash mob – zumba mindenkinek Viola Klaudiával (Klapka tér – nagy színpad)
15.30 Borostyán együttes koncertje (a Tiszti Pavilon amfiteátruma)
15.30 Wolf stret music koncert (Borok utcája - színpad)
15.04 Boszorkány – a „Slovenskí rebeli” társulat zenés-táncos színházi előadása (a Matica slovenská székháza)
17.00 Modus Memory koncert (Klapka tér – nagy színpad)
18.00 Memoria Társulat koncert (a Tiszti Pavilon am#teátruma)
18.45 Koral Tribute Band koncert (Klapka tér – nagy színpad)
20.30 Emmer Péter koncert (Klapka tér – nagy színpad)

EZ, ATEMPO.sk