Online közvetítések mindenkinek – koncert, színház, tánc (Folyamatosan frissül)

Online közvetítések mindenkinek – Folyamatosan frissül

A koronavírus-járvány miatt kialakult helyzet nem teszi lehetővé, hogy koncerteken, előadásokon, eseményeken vegyünk részt.

Az előadók, csoportok, zenekarok viszont reagáltak erre a helyzetre és különböző online tartalmakkal, élő adásokkal, felvételek közzétételével teszik elviselhetőbbé a karantén időszakát. Legyen szó Felvidékről, Magyarországról, vagy épp a világ legtávolabbi helyéről.

Cikkünket folyamatosan frissítve igyekszünk majd összegyűjteni azokat a helyeket, ahol kulturális élményben lehet részük kicsiknek, nagyoknak.

Ha tud olyan közvetítésről, ami itt nem szerepel, írjon nekünk emailt, küldjön üzenetet Facebookon!

 

KÖZVETÍTÉSEK

 

Május 22. (péntek)

10.00 A kör négyszögesítése - Szegedi Nemzeti Színház

10.30 Veronaki zenekar - zenés gyermekfoglalkozás

15.00 Emil és a detektívek - Kolibri Színház

18.00 Manka - Harag György Társulat

18.00 Fű alatt – Kritikusan #7 - Ígéretes titánok

19.00 Képmutatók cselszövése - Kolozsvári Állami Magyar Színház

19.00 Sherlock Holmes és Európa árvája esete I. rész Szolnoki Szigligeti Színház

19.00 Satorinaut koncert - TRIP

19.00 Indeed koncert - TRIP

19.00 Gárdonyi Géza: Annuska - Gárdonyi Géza Színház, Eger

19.00 Három esti mese (felnőtteknek) - NP Produkció

19.00 Mágnás Miska - Pannon Várszínház

19.07 Bartók Szonáta - a Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza beszélgetős műsora Jókai Ági vezetésével

19.30 165 éves a Budapesti Filharmónia Társaság Zenekara I. - Kodály és Muszorgszkij népszerű dallamai Medveczky Ádámmal Zeneakadémia

19.45 Karanténestek - Budapesti Fesztiválzenekar

20.00 Molière: Tartuffe - Jászai Mari Színház

20.00 Oláh Dezső - Harmónia Jazzműhely

20.00 Little G Weevil Band: Something Poppin' - MÜPA

20.00 The Sound of Music - The Shows Must Go On

21.00 Fekete királynők - Szabadkai Népszínház Magyar Társulat

21.00 Margaret Island - #zeneazkell - LifeTV

23.35 Punnany Massif - Akvárium Stage Pass - M2 Petőfi TV

 

Május 23. (szombat)

10.00 Kakaókoncert Budapesti Fesztiválzenekar

11.00 Misi mókus vándorúton - Budapest Bábszínház

16.00 Játék és tánc 10 percben - Várkert Bazár

17.00 Molière: Tartuffe - Jászai Mari Színház

17.00 Artúr Cirkusza - Élő báb-stream-ház

17.00 Vintage Solo Project

18.00 Hangácsi Márton koncert - Keresztúri esték

19.00 A székek - Kolozsvári Állami Magyar Színház

19.00 Yellow Mood koncert - TRIP

19.00 Hegyilevegő Online Fesztivál - Maradj Otthon Fesztivál

19.00 Három esti mese (felnőtteknek) - NP Produkció

19.30 Stabat Mater - Nemzeti Filharmonikus Zenekar - MÜPA

20.00 Ákos karanténnaplója

20.00 Freakin' Disco: Monstre - TAKE A SEAT!

21.00 Kálmán Imre:A chicagói hercegnő - operett - M5

22.55 ManDoki Soulmates: Wings of freedom - koncert - ATV

23.40 USEME - Akvárium Stage Pass - M2 Petőfi TV

23.40 Kurt Rosenwinkel New Quartet - MÜPA - M5

 

Május 24. (vasárnap)

10.00 Vitéz László - Manna Produkció - B32 Galéria és Kultúrtér

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

11.00 Péter és a farkas - Pannon Várszínház

11.00 La Fontaine mesék - Vaskakas Bábszínház

11.00 Varázslatos John Williams - Harry Potter szvit - Budafoki Dohnányi Zenekar + Hollerung Gábor

17.00 Intimitás a színpadon (Rába Roland, Sárosdi Lilla és Kiss-Végh Emőke) - Dollár Papa Talks - Trafó

18.00 Világcirkusz - Szigligeti Színház Nagyvárad

18.00 Live Lui bűvész show 

19.00 Sárga liliom Szolnoki Szigligeti Színház

19.00 Orgonakoncert - Dankos Attila

19.00 Hot Jazz + Swing - Jana Dekánková & Ladislav Fančovič

19.00 Pannonia Allstars Ska Orchestra koncert - Együtt az Egészségügyért

19.00 Három esti mese (felnőtteknek) - NP Produkció

19.30 Fesztiválakadémia Budapest 2019 - záróhangverseny Zeneakadémia

20.00 EDDA Művek - #zeneazkell - LifeTV

21.00 Keresztény farsang Nino Machaidzéval - MÜPA - M5

23.15 Europe in Concert - M2 Petőfi TV

 

Május 25. (hétfő)

17.00 Kultdallam - Énekeljünk otthon Szvorák Katival

19.00 MÁNE Mozi: Szarvasének - Magyar Állami Népi Együttes

19.00 Caramel Simfonica 15 - koncert - 4. rész

19.00 Virtuózok koncert

19.45 Karanténestek - Budapesti Fesztiválzenekar

21.25 Viktoria Tolstoy - jazz koncert - MÜPA - M5

22.10 Romano Drom - Akusztik - M2 Petőfi TV

 

Május 26. (kedd)

14.00 Zenedoboz - Hollerung Gábor zenetanodája - Budafoki Dohnányi Zenekar

18.30 1 színész + egy színész - Scherer Péter és Szabó Győző - B32 Galéria és Kultúrtér

19.00 Aranypendely - Bartók Kamaraszínház

19.00 Buborékok - Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház

19.00 Száll a kakukk fészkére - Pécsi Balett

20.00 PIM x A38 - Deck: Perpetuum, Kertész Dávid, Bánkövi Dorottya - A38 Hajó

20.30 Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője - Zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház - M5

 

Május 27. (szerda)

10.00 Egyedi Péter: Stu-stu-stúdió, avagy hogyan lesz a lehető legjobb a felvételünk - Backstage

14.00 Zenedoboz - Hollerung Gábor zenetanodája - Budafoki Dohnányi Zenekar

17.00 Kultdallam - Énekeljünk otthon Szvorák Katival

19.00 Vízkereszt, vagy amire vágytok - Tamási Áron Színház

19.00 Előadás - Újszínház Budapest

19.00 Első Magyar Webszínház - Noé a karanténban - TRIP

19.30 A harangszó titka és Babba Mária - Legendarium

20.00 Ákos koncertfilm premier

20.00 The Pontiac koncert - Szimpla Kert

 

Május 28. (csütötök)

14.00 Zenedoboz - Hollerung Gábor zenetanodája - Budafoki Dohnányi Zenekar

16.00 Zsapka Attila koncert

19.00 Ahogy tetszik - Tomcsa Sándor Színház

19.00 Kabaré - elvágyódás két részben Bozsik Yvette Társulat

 

Május 29. (péntek)

18.00 Szerelem - Harag György Társulat

19.00 Az elveszett levél - Kolozsvári Állami Magyar Színház

19.00 Sherlock Holmes és Európa árvája esete II. rész Szolnoki Szigligeti Színház

19.00 Next Level TV - SKRUDE / BEVILD / NOSPHERE / NOSERVICE

19.00 Quiet Kid & The Speakers koncert - TRIP

19.07 Bartók Szonáta - a Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza beszélgetős műsora Jókai Ági vezetésével - Vendég: Sipos Imre, Sipos Áron és Szemán Béla

21.00 Bolondok tánca - Szabadkai Népszínház Magyar Társulat

 

Május 30. (szombat)

09.00 A dzsungel könyve - Tomcsa Sándor Színház

11.00 Ugorjunk fel! Stone Hill Online Gyereknapok

19.00 Caesar's Bread koncert - TRIP

20.00 Ákos karanténnaplója

20.00 smART! XTRA 5.0 // AV Composers - TAKE A SEAT!

 

Május 31. (vasárnap)

08.30 Pörögj velünk - egész napos online gyereknap én Magyarország bábszínházaival!

10.00 A manóvizsga - Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház

10.00 Gyereknapi Házhoz Megyünk Fesztivál

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

11.00 Első Magyar Webszínház - Alíz csodaországban - TRIP

17.00 Nők a színpadon (Láng Annamária, Terhes Sándor és Kiss-Végh Emőke) - Dollár Papa Talks - Trafó

18.00 Ki leszek, ha nagy leszek - Szigligeti Színház Nagyvárad

19.00 Jákobi és Lájdentál - Kolozsvári Állami Magyar Színház

 

Június 1. (hétfő)

09.00 Világgá mentem, majd jövök - Szigligeti Színház Lilliput Társulata

14.00 Gyereknapi és pünkösdi Cirkuszolás - Kuttyomfitty Társulat

19.00 MÁNE Mozi: Hajnali Hold - Magyar Állami Népi Együttes

 

Június 3. (szerda)

19.00 A fösvény - Tamási Áron Színház

19.00 Első Magyar Webszínház - Cifra palota - TRIP

20.00 Tátrai Band koncert - Hey, June! - MÜPA

 

Június 4. (csütörtök)

18.00 Éliás Gyula Jr. koncert

20.00 Örökké fogd a kezem - Nagy-Kálózy Eszter és Rudolf Péter - Madách Színház

 

Június 5. (péntek)

20.00 The Life of Mörk koncert - Hey, June! - MÜPA

20.00 Örökké fogd a kezem - Nagy-Kálózy Eszter és Rudolf Péter - Madách Színház

 

Június 6. (szombat)

20.00 Szabó Benedek és a Galaxisok koncert - Hey, June! - MÜPA

20.00 Örökké fogd a kezem - Nagy-Kálózy Eszter és Rudolf Péter - Madách Színház

 

Június 7. (vasárnap)

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

17.00 Férfiak a színpadon (Schmied Zoltán, Major Erik és Kiss-Végh Emőke) - Dollár Papa Talks - Trafó

 

Június 8. (hétfő)

19.00 MÁNE Mozi: Történetek a Magyar Állami Népi Együttesről III. - Magyar Állami Népi Együttes

 

Június 9. (kedd)

20.00 Örökké fogd a kezem - Nagy-Kálózy Eszter és Rudolf Péter - Madách Színház

 

Június 10. (szerda)

20.00 Margaret Island koncert - Hey, June! - MÜPA

20.00 Örökké fogd a kezem - Nagy-Kálózy Eszter és Rudolf Péter - Madách Színház

 

Június 11. (csütörtök)

20.00 Jövőre veled, ugyanitt - Madách Színház

 

Június 12. (péntek)

19.00 Next Level TV - B'ANDRE / GEMCAMP / MOLEY / MSF

20.00 Jövőre veled, ugyanitt Madách Színház

 

Június 13. (szombat)

20.00 Szeder koncert - Hey, June! - MÜPA

20.00 Jövőre veled, ugyanitt Madách Színház

 

Június 14. (vasárnap)

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

 

Június 15. (hétfő)

19.00 MÁNE Mozi: Megidézett Kárpátalja - Magyar Állami Népi Együttes

 

Június 16. (kedd)

20.00 Jövőre veled, ugyanitt - Madách Színház

 

Június 17. (szerda)

20.00 Magashegyi Underground - Holdfényváros - Hey, June! - MÜPA

20.00 Jövőre veled, ugyanitt Madách Színház

 

Június 21. (vasárnap)

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

 

Június 28. (vasárnap)

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

 

Július 5. (vasárnap)

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

 

Július 12. (vasárnap)

10.30 Vasárnapi Iskola // Streamkoncert-sorozat az A38 Hajón

EZ, ATEMPO.sk